Katarzyna Dowbor ma wielką willę pod Warszawą. Zielony ogród, w kuchni odnowione meble, a w jadalni... Sami zobaczcie!

Katarzyna Dowbor bardzo często się przeprowadzała, aż znalazła idealny dom, który pasuje jej pod każdym względem. Dziennikarka chętnie pokazuje na Instagrame, jak mieszka. Prezenterka we wnętrzach stawia na przytulność i sielski klimat.

Katarzyna Dowbor przeprowadza remonty w domach rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Program "Nasz nowy dom" od lat jest chętnie oglądany przez widzów Polsatu i wcale się nie dziwmy. Warto jednak dodać, że dziennikarka przez długi czas szukała idealnego miejsca dla siebie i w końcu znalazła. Siódmy dom Katarzyny Dowbor zachwyca oryginalnym wystrojem i klimatem.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Artur Barciś, Iwona Pavlović"Taniec z Gwiazdami". Artur Barciś przeprasza Iwonę Pavlović! Kaja się przed nią

Tak mieszka Katarzyna Dowbor w podwarszawskiej willi 

Katarzyna Dowbor przez lata mieszkała w różnych domach. Nie ukrywa, że znalezienie idealnego miejsca dla siebie nie jest najłatwiejsze i zajęło jej sporo czasu. Dziś w swoim lokum jest szczerze zakochana. Sielska willa Katarzyny Dowbor ma 160 metrów kwadratowych, a prezenterka urządziła ją z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Niektóre kupiłam do remontu, inne w stanie surowym lub budowałam od początku. Przez cały czas szukałam tego jednego, idealnego miejsca na ziemi i w końcu je znalazłam. Mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla znajomych, a dopiero trzeci dla siebie. Myślę, że dłużej szuka się tego wymarzonego domu - powiedziała dziennikarka w jednym z wywiadów.

Prezenterka na Instagramie chętnie publikuje kadry, na których widać, jak mieszka. Katarzyna Dowbor zrezygnowała z popularnego teraz minimalizmu, a zamiast tego w jej wnętrzach widać sporo ozdób i drewnianych dodatków. Dziennikarka urządziła się tak, jak lubi. Zdradziła jednak, że niektóre z mebli w jej domu zostały po poprzedniej właścicielce. Zamiast je wyrzucić, gwiazda Polsatu dała im drugie życie. Po drobnej renowacji w dalszym ciągu wyglądają dobrze i wiąże się z nimi jakaś historia. 

Tak mieszka Katarzyna Dowbor w podwarszawskiej williTak mieszka Katarzyna Dowbor w podwarszawskiej willi Fot. Instagram/ katarzyna_dowbor_official

Kuchnia Katarzyny łączy się z przytulną jadalnią, gdzie duży stół stoi w centralnym miejscu. To tu dziennikarka biesiaduje z rodziną. Na stole bardzo często stawia kwiaty.

Marzę, by w tym domu spędzać jak najwięcej czasu. Tak sobie go wymyśliłam, wymarzyłam, zrobiłam tak, jak chcę, lubię. Bardzo dużo czasu w nim spędzam, tęsknię za nim - przyznała dziennikarka.

Tak mieszka Katarzyna DowborTak mieszka Katarzyna Dowbor Fot. Instagram/ katarzyna_dowbor_official

Dom Katarzyny Dowbor położony jest wśród zieleni. Prezenterka może pochwalić się pięknym ogrodem, a także łąką z wybiegiem dla jej koni, które bardzo kocha. Jest bowiem wielką miłośniczką zwierząt. Ma również psa i kota. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Koroniewska pokazała ogród Katarzyny Dowbor. Zadbała o każdy szczegół. Największe wrażenie robi altanka

Katarzyna w domu umiejętnie łączy dodatki w taki sposób, że wszystko tworzy spójną całość. W dużym pokoju dziennikarka ma kącik do wypoczynku, gdzie obok schodów znajduje się wygodny fotel, a także białe drzwi, za którymi widać półki z książkami. 

Tak mieszka Katarzyna Dowbor w podwarszawskiej williTak mieszka Katarzyna Dowbor w podwarszawskiej willi Fot. Instagram/ katarzyna_dowbor_official

Wiktoria Gąsiewska i Adam ZdrójkowskiAdam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Wiktorią Gąsiewską [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jak wam się podobają wnętrza domu dziennikarki? 

Więcej o: