Joanna Koroniewska pokazała ogród Katarzyny Dowbor. Zadbała o każdy szczegół. Największe wrażenie robi altanka

Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor. To ogromna przestrzeń z altaną dla całej rodziny.

Joanna Koroniewska pochwaliła się ogrodem teściowej, Katarzyny Dowbor. Skomplementowała zieloną przestrzeń dziennikarki przed domem, którą zresztą ta co jakiś czas pokazuje. Podczas spotkania rodzina korzystała z ostatnich ciepłych dni w tym roku. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Justyna NagłowskaNagłowska pokazała piękny taras w stylu boho. Ma wielkie lustra między roślinami

Joanna Koroniewska chwali ogród Katarzyny Dowbor 

Katarzyna Dowbor od lat prowadzi program "Nasz nowy dom", w którym remontuje i odnawia domy bohaterom, którzy bardzo tego potrzebują. Prezenterka jest specjalistką od metamorfoz, dlatego i o swoją posiadłość potrafi zadbać. Choć rzadko pokazuje jak mieszka, to często chwali się pięknym ogrodem. Ma w nim mnóstwo roślin, owocowe drzewa i różnego rodzaju kwiaty. Głównym punktem jest drewniana altanka z dużym stołem i wiklinowymi krzesłami. Dowbor jest zresztą bardzo kreatywna w tej kwestii - ostatnio pokazała skalniak, który sama wykonała ze znalezionego pnia. 

Zobacz też: Katarzyna Dowbor pokazała, jak wygląda jej ogród. Fani są pod wrażeniem. "Piękny jak marzenie"

Jako że w niedziele pogoda dopisywała, Dowbor razem z Koroniewską i zapewne resztą rodziny, spotkali się właśnie na świeżym powietrzu. Na InstaStories Joanny pojawiło się krótkie nagranie w odwiedzin u teściowej. 

Piękny ogród Katarzyny Dowbor - napisała Koroniewska na Instagramie.

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor wykonała skalniak w ogrodzie. "Liczy się pomysł!"

Na wideo słuchać urodzinowe przyśpiewki. Nie wiadomo jednak, który członek rodziny Dowborów kończył kolejny rok życia, bo ani Maciej, ani Joanna i Katarzyna, nie zdradzili więcej na ten temat na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jak oceniacie ogród?

Zobacz też: Katarzyna Dowbor zmienia domy innych, teraz pokazała jak sama mieszka. Jej dom wygląda bajecznie, a ogród oszałamia

Więcej o: