Księżniczka Beatrycze martwi się o siostrę. Meghan Markle wykorzystuje ją do swoich celów przeciwko rodzinie królewskiej

Po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii i opuszczeniu Pałacu, Meghan Markle i książę Harry zostali odcięci od rodziny królewskiej. Utrzymują dobre kontakty jedynie z księżniczką Eugenią, ale ta przyjaźń niepokoi jej siostrę, księżniczkę Beatrycze. Uważa, że Meghan ją wykorzystuje.

Meghan Markle i książę Harry są skonfliktowani z większością swojej rodziny. Z pewnością w odbudowie relacji nie ułatwia fakt, że w wywiadzie dla Oprah Winfrey ujawnili "brudy rodziny królewskiej" i nadszarpnęli jej wizerunek. Mimo wyprowadzki do USA w dalszym ciągu interesuje ich, co dzieje się na dworze. Dzięki księżniczce Eugenii mają informacje z pierwszej ręki. Tą przyjaźnią nie jest zachwycona księżniczka Beatrycze, która prowadzi z Meghan swoją własną grę. 

Zobacz wideo Royal Baby. Księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko

Dzieci Rafała MaślakaDzieci Rafała Maślaka otrzymują groźby śmierci! Wszystko pokazała "przerażona" mama

Księżniczka Beatrycze zaniepokojona przyjaźnią siostry z Meghan Markle 

Plotkowano, że kontakty Meghan Markle z księżniczką Eugenią nie należą do najłatwiejszych, co nie jest prawdą. Jak się okazuje córka księcia Andrzeja nie ma za złe żonie Harry'ego, że ta próbowała ją przyćmić na ślubie, czy informując o drugiej ciąży chwilę po tym, gdy Pałac podał, że Eugenia urodziła pierwszego potomka. Czyn Meghan zabolał bardziej księżniczkę Beatrycze, która od czasu ślubu siostry bacznie obserwuje zachowanie byłej księżnej. 

Zobacz: To nie był zbieg okoliczności. Księżniczka Beatrice datę ogłoszenia ciąży wybrała na złość Meghan Markle i księciu Harry'emu

Po opuszczeniu posiadłości w Frogmore Cottage przez Meghan i Harry'ego, zamieszkała tam Eugenia z mężem i synkiem. Jak donosi magazyn "Woman's day", księżniczka jest w stałym kontakcie z Markle i regularnie do siebie dzwonią, co nie podoba się Beatrycze. Uważa, że Harry i Meghan chcą ją wykorzystać i wyciągają od niej informacje. 

Beatrycze myśli, że ją wykorzystują. Eugenia jest uprzejma i hojna aż do przesady. Mimo że jest najmłodszym dzieckiem, przez lata zawsze brała odpowiedzialność za wiele problemów swojej rodziny, a zaprowadzanie pokoju przychodzi jej naturalnie. Jest jak "Szwajcaria" dla rodziny królewskiej, ale istnieją prawdziwe obawy, że jej ufna natura przyniesie odwrotny skutek - czytamy.

Księżniczka Beatrycze od lat chroni młodszą siostrę, bo wie, że ta stara się być zawsze pomocna, ale potrafi też być za bardzo ufna. 

Martwi się, że trzymają ją w ryzach, ponieważ jest dla nich użyteczna w zdobywaniu informacji o tym, co się mówi i robi w pałacu. Ponieważ zostali bezceremonialnie odcięci, jedyną osobą, która rozmawia z nimi bezpośrednio jest Eugenia, a ona jest na tyle ufna, że może zdradzić coś, czego nie powinna - informuje magazyn.

Beatrycze cały czas nie może zapomnieć o skandalicznym zachowaniu Meghan, które uważa za zdradę. Była księżna najpierw skupiła na sobie uwagę świata podczas ślubu Eugenii, a później zabrała jej moment radości, po ogłoszeniu porodu. 

To była zdrada sama w sobie, więc to tylko kwestia czasu, zanim zrobią to jej ponownie. Beatrycze jest sprytniejsza niż jej siostra i widzi Meghan i jej zabawy. Od ślubu Eugenii Beatrycze była o wiele bardziej ostrożna w stosunku do Meghan - podaje "Woman's day".

Sophie WessexŻona księcia Edwarda w czasie menopauzy miała zaniki pamięci. "Jakby ktoś wyjął ci mózg"

Myślicie, że przyjaźń Meghan Markle z księżniczką Eugenią może się szybko zakończyć? 

Więcej o: