Meghan Markle wszystko ukartowała? Internauci twierdzą, że znów przyćmiła księżniczkę Eugenię. "To na pewno było zaplanowane"

Czy Meghan Markle znów postanowiła przyćmić księżniczkę Eugenię? Internauci nie mają wątpliwości.

W listopadzie 2020 roku Meghan Markle podzieliła się z mediami smutną informacją. W opublikowanym artykule w "New York Times" zdradziła, że była w drugiej ciąży, którą poroniła. Już kilka miesięcy później spełniło się marzenie Meghan i Harry'ego. Markle ponownie jest w ciąży, a swoim szczęściem była para królewska podzieliła się w walentynki. Zaledwie kilka dni wcześniej Pałac poinformował, że na świecie pojawiło się pierwsze dziecko księżniczki Eugenii. Czy była księżna chciała ją przyćmić? Internauci nie mają co do tego wątpliwości.

Karolina Szostak zaszalała na wiosennej ramówce. Nietypowa stylizacja podzieliła fanów (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak zaszalała na wiosennej ramówce. Nietypowa stylizacja podzieliła fanów

Zobacz wideo Ich odejście miało ogromne konsekwencje

Meghan Markle wszystko ukartowała? Internauci twierdzą, że znów przyćmiła księżniczkę Eugenię. "To na pewno było zaplanowane"

14 lutego Meghan i Harry podzielili się radosną wiadomością. Podobno nieprzypadkowo wybrali właśnie walentynki, a ten dzień ma związek z księżną Dianą. Media na całym świecie rozpisują się tylko o tym. Z tego powodu wielu już zapomniało, że zaledwie kilka dni wcześniej swoje pierwsze dziecko urodziła księżniczka Eugenia.

Internauci przypomnieli, że to nie pierwsza taka sytuacja. Dwa lata temu Meghan powiedziała o swojej pierwszej ciąży podczas ślubu księżniczki Eugenii i tym samym skradła pannie młodej jej dzień. Fani rodziny królewskiej uważają, że Markle zrobiła to z premedytacją. W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej krytycznych komentarzy.

Łukasz z 'Rolnik szuka żony' Joanna Moro"Rolnik szuka żony". Łukasz ma znanego brata. Możemy go oglądać w "BrzydUli"

Za każdym razem, gdy księżniczka Eugenia robi coś wyjątkowego, muszą ją przebić.
To na pewno było zaplanowane.
Cóż, właściwie to księżniczka Eugenia musiała wstrzymać swój ślub, aby Harry i Meghan mogli się pobrać jako pierwsi. Następnie ogłosili, że są w ciąży na ślubie Eugenii.

Księżniczka Eugenia jako pierwsza dowiedziała się o związku aktorki i księcia. Między kobietami od razu nawiązała się nić porozumienia, chodziły nawet razem na podwójne randki. Myślicie, że to wszystko zostało zaplanowane przez Markle, a może to tylko zwykły przypadek?