"Rolnik szuka żony". Łukasz z 5. edycji ma znanego brata. Zagrał z Joanną Moro, teraz jest w "BrzydUli"

Łukasz z programu "Rolnik szuka żony" przyznał na swoim Instagramie, że ma sławnego brata. Starszy o pięć lat Sędrowski obecnie gra w "BrzydUli" w TVN7.

Łukasz z programu "Rolnik szuka żony" w TVP przyznał, że ma sławnego brata. To aktor, którego obecnie możemy oglądać w "BrzydUli". Wcześniej występował w kilkunastu innych serialach i filmach, a wśród nich znajdziemy takie tytuły, jak m.in. "Prawo Agaty", "Ojciec Mateusz" i "Na dobre i na złe". 

Łukasz z "Rolnik szuka żony" w TVP pochwalił się znanym bratem

Łukasz z "Rolnik szuka żony" w TVP kilka lat po udziale w show jest jednym z najpopularniejszych rolników. Były uczestnik chętnie angażuje się w dyskusje i wyraża swoje zdanie w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zdecydował się na zdradzenie pewnej rodzinnej tajemnicy, o której nie wiedzieli fani.

Martyna Wojciechowska planuje wyprowadzkę z Warszawy? 'To nie jest moje miejsce na Ziemi'Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z początków kariery.

Łukasz ma znanego brata. I to naprawdę znanego - Szymon Sędrowski obecnie występuje w "BrzydUli" w TVN7. Od 2020 roku wciela się w Bartka Dąbrowskiego. To jednak nie pierwsza rola, za sprawą której możecie go kojarzyć. Aktor od 2010 roku działał w teatrze - najpierw lubelskim, później gdyńskim. Obecnie często gra w najpopularniejszych polskich serialach i sporadycznie - także filmach. Mogliśmy go oglądać m.in. w "Wojennych dziewczynach", "Pierwszej miłości", "Na dobre i na złe" i "M jak miłość". Lista jego ról jest spora, dlatego zaskakującym wydaje się fakt, że nikt wcześniej nie połączył dwóch znanych braci Sędrowskich. 

Instastory Łukasza z 'Rolnik szuka żony'Instastory Łukasza z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@sedrowskilukasz

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Łukasz z poprzedniej edycji zakochany w Magdzie?

Jako że Szymon działa już w branży dobrych kilkanaście lat, zdążył poznać sporo znanych aktorów. Do tego grona zalicza się Joanna Moro, z którą Sędrowski grał w "Annie German". Wcielił się tam w jej męża, Zbigniewa Tucholskiego. 

 

Wiedzieliście o tym, że Łukasz ma starszego i znanego brata?

Zobacz też: "Rolnik...". Internauci zarzucają Mateuszowi, że wziął udział w show dla lansu. Sędrowski go ostrzega [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć
Więcej o: