Marta z "Rolnik szuka żony" o "Dance Dance Dance": W mojej głowie siedzi mała sabotażystka, która mówi, że nie dam rady

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wezmą udział w najnowszej, trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Uczestniczka zdradziła, że ma spore obawy dotyczące występu w show TVP.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" są jedną z par, które pojawią się w "Dance Dance Dance" w TVP. Partnerka rolnika nie ukrywa, że bardzo boi się tego, jak wypadnie. Ma jednak świadomość, że negatywne nastawienie do sprawy nie pomoże, dlatego stara się myśleć pozytywnie. 

"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł wystąpią w "Dance Dance Dance"

Kilka dni temu poznaliśmy pełną listę osób, które zatańczą w nowej edycji "Dance Dance Dance" w TVP. Jedną z par, która pokaże swoje taneczne umiejętności na parkiecie, tworzą Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony". Dziewczyna nie ukrywa, że boi się, jak wypadnie. Co więcej - spora część jej konkurencji to osoby, które są od lat związane z show-biznesem.

W każdym odcinku duety przedstawiają wspólną choreografię inspirowaną wybranym teledyskiem muzycznym lub ekranizacją, a następnie jedna osoba z każdej pary występuje również pojedynczo w jej drugiej części w innym układzie choreograficznym. Oznacza to, że niektóre występy będą solo, a rolniczka nie będzie mogła liczyć na wsparcie ukochanego na parkiecie. Marta podzieliła się swoimi obawami na Instagramie. 

Zobacz wideo Te pary znalazły miłość w "Rolnik szuka żony"
Jak bardzo myliłam się uważając, że po udziale w "Rolniku..." program taneczny będzie jedynie wysiłkiem fizycznym... W rezultacie udział w "DDD" związany jest również z ogromnym kosztem psychicznym. W mojej głowie siedzi bowiem mała, wredna sabotażystka, która mówi że nie dam rady, nie zapamiętam choreografii, słabo zatańczę i będzie jedna wielka porażka... To właśnie ta wewnętrzna sabotażystką jest moim jedynym wrogiem na parkiecie! Chciałabym wygrać z własnymi słabościami i przeżyć wspólnie z Wami piękna taneczną przygodę - napisała pod wideo, na którym prezentuje taneczne umiejętności.

Zapewniła też, że w programie widzowie dowiedzą się nieco więcej na temat pobudek związanych z wzięciem udziału w tanecznym show.

Z programu powinniście się dowiedzieć, co nas motywowało do wzięcia w nim udziału. To co nie zostanie pokazane, dopowiemy Wam tu - obiecała.
 

Pozostaje nam czekać na początek marca, bo to właśnie wtedy dowiemy się, jak Marta poradzi sobie na parkiecie. Oprócz niej wystąpią tam również Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Ola Nowak i Damian Kordas, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy oraz Olga Łasak i Paweł Cieślak. Wiadomo, że nową parą prowadzących w "Dance Dance Dance" będzie Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska

Zobacz też: Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Krótsze włosy i nowy kolor. "Lepsza wersja Marilyn Monroe"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.