Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Krótsze włosy i nowy kolor. "Lepsza wersja Marilyn Monroe"

Ida Nowakowska od wielu lat nosiła dłuższe włosy. Co jakiś czas zmieniała ich kolor, jednak nigdy nie była to tak drastyczna zmiana jak ta, którą zaprezentowała ostatnio na swoim Instagramie. Metamorfoza zdecydowanie przypadła do gustu fanom.

Ida Nowakowska od lat występuje w wielu programach tanecznych. Jej kariera w mediach rozpoczęła się tak naprawdę w 2007 roku, gdy wzięła w produkcji TVN-u "You Can Dance – Po prostu tańcz". Występowała tam jednak nie w roli ekspertki, ale zwykłej uczestniczki, która prezentowała jury swoje choreografie i zmagania na scenie. Teraz jako doświadczona tancerka sama występuje w roli jurorki i prezenterki. Ostatnio pokazała fanom metamorfozę na potrzeby jednego z odcinków programu, w którym jest prowadzącą - "Ameryka da się lubić".

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę

Ida Nowakowska aktywnie działa w mediach od 2007 roku. To właśnie wtedy wzięła udział w pierwszej edycji "You Can Dance – Po prostu tańcz". Od początku na jej głowie można było zobaczyć długie, ciemne włosy, jednak w ciągu kilku lat zmieniała kolor włosów i dokonywała subtelnych cięć. Teraz jednak zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie i wszystko wskazuje na to, że fryzura gwiazdy nie jest perfekcyjną peruką, ale efektem wizyty u jednego z bardziej znanych warszawskich fryzjerów gwiazd - Kajetana Góry. 

 

Fani gwiazdy nie kryli zaskoczenia, jednak praktycznie jednogłośnie stwierdzili, że Ida prezentuje się świetnie w nowym uczesaniu. Niektórzy nawet poszli dalej i porównali ją do znanej gwiazdy filmowej - Marilyn Monroe. 

Piękna! Marilyn Monroe przy Tobie to jakaś amatorka
Jejku, jaka przepiękna... Lepsza wersja Marilyn Monroe, naprawdę
Niesamowicie Ci ta fryzura pasuje - pisali zachwyceni internauci.

Ida Nowakowska w roli jurorki

Ida Nowakowska jeszcze do niedawna mieszkała w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam wystąpiła jako ekspertka w amerykańskim talent show "The World’s Best". Następnie rozpoczęła współpracę z TVP i poprowadziła program taneczny "Dance Dance Dance". Teraz Idę możemy oglądać, jako jedną z prowadzących program "Pytanie na śniadanie". W tym sezonie ma za sobą także debiut w roli prowadzącej w "Ameryka da się lubić".

Zobacz też: Monika Zamachowska nie poprowadzi "Ameryka da się lubić" i wbija szpilę TVP. Odpowiedziała też na zarzuty Idy Nowakowskiej

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka