"Dance Dance Dance". Już jest lista uczestników. Roksana Węgiel nie jest największą gwiazdą

Program "Dance Dance Dance" wraca niebawem na antenę TVP! Kto wystąpi w trzeciej edycji? Znamy listę uczestników - wśród nich jest Roksana Węgiel i para z programu "Rolnik szuka żony". Ale to nie koniec zaskoczeń.

Program "Dance Dance Dance" wraca na ekrany telewizorów z trzecią edycją i znamy jest już wszystkich uczestników. Na scenie pojawi się zwyciężczyni Eurowizji Junior - Roksana Węgiel, która zatańczy u boku swojej przyjaciółki, ale na liście znalazł się też np. Sebastian Karpiel-Bułecka.

Zobacz wideo Przemysław Cypryański wdał się w dyskusję z jury w "Dance Dance Dance"

"Dance Dance Dance" - trzecia edycja. Kto wystąpi w programie?

Przypomnijmy, że uczestnicy w programie "Dance Dance Dance" nie mają łatwego zadania. Muszą odwzorować choreografię z najpopularniejszych klipów największych światowych gwiazd.

Jak podaje portal Pudelek.pl, w trzeciej edycji zatańczą:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin - para z "Rolnik szuka żony"
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas - para z "Tańca z gwiazdami"
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy - drużyna znana z "Pytania na śniadanie"
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak

Pierwszą edycję programu wygrała Wiktoria Gąsiewska, która tańczyła z Adamem Zdrójkowskim. Druga odsłona należała do Fit Lovers, czyli Pameli Stefanowicz i Matusza Janusza. Treningi do tegorocznej edycji już ruszyły. Kto zatem ma szansę na wygranie trzeciej odsłony show?

"Dance Dance Dance 3". Kiedy premiera?

Jak na razie nie jest znana dokładna data premiery pierwszego odcinka. Wiadomo jednak, że zostanie on wyemitowany na przełomie lutego i marca, zatem już niedługo.

Ponadto w jury prawdopodobnie znowu zasiądzie Anna Mucha, która, jak pamiętamy, ostatnim razem zapewniła widzom wiele emocji. Czy tak samo będzie w trzeciej edycji? O tym przekonamy się już niedługo.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance". "Jestem kompletnie rozwalona. Cała się trzęsę"

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.