"Dance Dance Dance". Za nami wielki finał tanecznego show. Wiemy, kto zwyciężył

Za nami finał drugiej edycji programu "Dance Dance Dance". Mimo problemów udało się zrealizować ostatni odcinek show na żywo. Jesteście ciekawi, komu udało się wygrać?

Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance" stał pod znakiem zapytania. W obecnej sytuacji nie była możliwa realizacja ostatniego odcinka w regularnym studiu z udziałem publiczności. Producenci zadecydowali, że finałowa część zostanie zrealizowana w studiu programu "Pytanie na śniadanie". Uczestnicy rozmawiali z prowadzącymi Tamarą Gonzalez Pereą, Tomaszem Kammelem oraz Idą Nowakowską. Anna Mucha i Robert Kupisz połączyli się ze studiem za pomocą wideokonferencji.

ZOBACZ TEŻ: "Dance, dance, dance". Bracia Jonkisz wspominają zmarłego ojca. "Pewnego dnia po prostu się nie obudził"

Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance"

Do wielkiego finału "Dance Dance Dance" zakwalifikowali się: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka. 

W pierwszej części programu mogliśmy zobaczyć wcześniej nagrane występy uczestników w normalnym studiu, jednak tym razem to nie jurorzy, a widzowie decydowali, kto zatańczył najlepiej. Następnie Ida Nowakowska połączyła się z Kasią Stankiewicz i jej siostrą, które również uczestniczyły w show. Mimo nacisków prowadzących wokalistka nie wskazała swoich faworytów. Podobnie było w przypadku Małgorzaty Tomaszewskiej i Olka Sikory, którzy również dołączyli na chwilę. Ze studiem połączyli się również bracia Jonkisz, którzy odpadli tuż przed finałem. 

"Dance Dance Dance" wyniki 

Ogłoszenie wyników podzielono na dwie części. Jako pierwsi z myślą o wygranej musieli pożegnać się panowie. Przemysław Cypriański i Rafał Mroczek uplasowali się na trzecim miejscu. Na poznanie zwycięzcy musieliśmy jeszcze chwilę poczekać. Przed ogłoszeniem wyników Tomasz Kammel połączył się z Robertem Kupiszem i Anną Muchą, która pomimo, że była w domu, postawiła na bardzo sceniczną stylizację, pełną piór. 

Drugą edycję "Dance Dance Dance" wygrał duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, którzy uzyskali 52% wszystkich głosów telewidzów. Główną nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych na wybrany cel dobroczynny. Pamela i Mateusz zdecydowali, że przekażą wygraną dla Integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie. Ośrodek istnieje od 1991 roku i wspiera osoby z niepełnosprawnością m.in. ruchową. 

Spodziewaliście się takiego wyniku?