"Dance Dance Dance". Jeden z występów wzruszył Annę Muchę do łez. "Jestem totalnie rozwalona"

"Dance Dance Dance" co raz większymi krokami zbliża się do finału. Nic więc dziwnego, że poziom wykonywanych choreografii jest już bardzo wysoki.

Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance". Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zaprezentowali wspólne choreografie. Jeden z występów szczególnie wzruszył Annę Muchę.

Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance":

Zobacz wideo

"Dance Dance Dance". Anna Kaczmarczyk i Mateusz Łapka

Jako pierwsi zatańczyli Anna Kaczmarczyk i Mateusz Łapka. Duet odtworzył choreografię z teledysku Missy Elliott do kawałka "Lose Control". Aktorska para nie bez powodu jest uważana za faworytów. Dwa tygodnie temu jako pierwsi w tej edycji otrzymali najwyższą notę, czyli 10 punktów. Poprzeczka jest więc coraz wyżej.

 
Potrzebuję od nich więcej zaangażowania - podkreślał choreograf.

Układ taneczny nie był łatwy, ale Kaczmarczyk i Łapka poradzili z nim sobie bez większych zarzutów.

Tak mi się podobało! Jesteście super! - zaczęła Ida Nowakowska.
Daliście z siebie wszystko i za to należy wam się szacunek - dodała Anna Mucha.

Kaczmarczyk i Łapka otrzymali łącznie 27 punktów.

"Dance Dance Dance". Mroczek i Cypryański

Po nich na scenie zaprezentowali się Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. W poprzednich odcinkach panowie byli dość srogo oceniani przez jurorów. Na treningach do występu z piosenką "Scream & Shout" również nie obyło się bez nerwów, ale było warto!

Zniknęliście na tyle odcinków i wreszcie pojawiliście się z powrotem - zachwycała się Mucha.
Widzę fajną emocję, jaką mi daliście - podsumował Kupisz.

Aktorzy również otrzymali 27 punktów.

"Dance Dance Dance". Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz są parą życiu prywatnym i na scenie. Tym razem przypadła im jednak choreografia opowiadająca historię miłosną bez szczęśliwego zakończenia. Duet Fit Lovers odegrał rozstanie do piosenki "Let It Go" z repertuaru Jamesa Baya. Nie obyło się bez spektakularnych elementów akrobatyki. Ich występ wzruszył jurorów.

Było widać niezwykły ból w tym. Świetnie to zagraliście - oceniła Ida Nowakowska.
Czekałam na to, że aż zatańczycie taniec współczesny. Nie spodziewałam się, że mnie tak przeczołgacie. Jestem totalnie rozwalona - powiedziała Mucha ze łzami w oczach.

Oni także otrzymali 29 punktów.

"Dance Dance Dance". Rafał i Krzysztof Jonkisz

Jako ostatni zatańczyli bracia Jonkisz. W poprzednim odcinku Krzysztof zaliczył wpadkę. W trakcie występu zapomniał kroków i zszedł ze sceny. Wrócił jednak, a następnie dokończył taniec. Tym razem wydawał się być zrelaksowany. Być może to zasługa towarzystwa Rafała? A może piosenki? Panowie zatańczyli do "Shake a Tail Feather" z filmu "Blues Brothers". Łącznie otrzymali 24 punkty.

Na wasze występy się czeka - komplementował braci Robert Kupisz.

W dzisiejszym odcinku z programu nie odpadł nikt. Za dwa tygodnie uczestnicy zatańczą solówki i wtedy też z "Dance Dance Dance" pożegna się jeden duet.