Gwiazdy "Dance Dance Dance" poruszone zachowaniem Krzysztofa Jonkisza. Przerwał solówkę i opuścił studio. "Mega mu współczuję"

Kolejny odcinek "Dance Dance Dance" zbliża się wielkimi krokami i już teraz wiemy, że nie zabraknie emocji. Swój występ przerwie jedna z gwiazd. Jak na zachowanie Krzysztofa Jonkisza zareagowali pozostali uczestnicy?

Już w sobotę 28 marca z show "Dance Dance Dance" odpadnie kolejna para uczestników. Ostatnio pisaliśmy już, że dziać się będzie bardzo dużo. Oprócz ostrych komentarzy jurorów dojdzie do niecodziennej sytuacji. Brat Rafała Jonkisz będzie tańczył solówkę, jednak w pewnym momencie przerwie występ i wyjdzie ze studia. Jak jego zachowanie komentują koledzy z planu? 

Zobacz wideo Brat Rafała Jonkisza zbiegł ze sceny podczas swojego występu

Uczestnicy "Dance Dance Dance" komentują zachowanie Krzysztofa Jonkisza

Dwa tygodnie temu swoją solówkę zaprezentował Rafał Jonkisz, co oznacza, że teraz przyszedł czas na jego brata. Jego występ będzie pełen emocji, bo jak już wspomnieliśmy, sportowiec przerwie go, uciekając ze sceny. Jego zachowanie zaskoczyło nie tylko jurorów, ale i rywali dopingujących zza kulis.

Wszyscy czekaliśmy na tę solówkę. On tańczy to świetnie - powiedziała Anna Karczmarczyk.
Podejrzewam, że ma taką walkę wewnętrzną. Mega mu współczuję, to nie jest proste - wyznał z kolei zasmucony Mateusz Łapka.

Aktor zdradził również, że widział poczynania Krzyśka na treningach i był przekonany, że poradzi sobie znakomicie.

Mówiłem, że jak on to zatańczy tak, jak na próbach, to będzie osobą, która zrobiła największy progres w tym programie - dodał Łapka.

Przypomnijmy, że tuż po zejściu ze sceny przerwano nagrania. Krzysiek opuścił studio w towarzystwie brata, Rafała oraz choreografa, Tomasza Prządki, pod okiem którego 19-latek uczył się układu do przeboju Willa Smitha, „Gettin’ Jiggy With It”. Jesteście ciekawi jak potoczą się dalsze losy akrobaty w programie? Odpowiedź już w sobotę po 20:35 w telewizyjnej dwójce. 

CW

Więcej o: