Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance". "Jestem kompletnie rozwalona. Cała się trzęsę"

W nadchodzącym odcinku "Dance Dance Dance" Anna Mucha nie wytrzyma i rozpłacze się na wizji. Co tak poruszy jurorkę?

Mimo przerwania nagrywania kolejnych odcinków "Dance Dance Dance" widzowie wciąż mogą oglądać taneczne podrygi uczestników, ponieważ te były nagrane sporo wcześniej. Ku zaskoczeniu fanów i internautów, program wciąż cieszy się świetną oglądalnością. Co więcej, nie brakuje w nim prawdziwych emocji, czego kolejnym dowodem jest reakcja Anny Muchy na taniec uczestników. Jurorka nie mogła powstrzymać łez, a w studiu zapanowała wielka cisza. 

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w

ZOBACZ TEŻ: "Dance Dance Dance". Uczestnik wybiegł ze studia podczas solówki. "Zrobił najgorszą rzecz". Producent podjął ważną decyzję

Anna Mucha popłakała się w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha jest bardzo barwną jurorką, która potrafi mocno skrytykować zaprezentowany taniec, ale również uraczyć uczestników niemałą pochwałą. Nigdy nie wiadomo, jak zareaguje aktorka, o czym będziemy mogli przekonać się w najbliższą sobotę. Po występie jednej z par dosłownie zaleje się łzami. 

Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście, niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach jurorka „Dance Dance Dance”.

Nie wiadomo jeszcze, która para tak mocno poruszyła jurorkę. Tego dowiemy się w najbliższą sobotę po 20:00 na antenie TVP. Jaki duet obstawiacie? 

RG