"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pokazała kuchnię. Fani: Ładniejsza niż Ani Bardowskiej

Małgosia Borysewicz pochwaliła się internautom, jak wygląda jej kuchnia. Jest nowocześnie i stylowo.

Małgosia Borysewicz wystąpiła w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", pomyślnie odnajdując miłość. Wraz z Pawłem Borysewicz stworzyła szczęśliwy związek, który przerodził się w poważną relację. Dziś małżeństwo ma już dwójkę dzieci. Ostatnie przyszło na świat jeszcze w 2020 roku. Para chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. 

Małgosia Borysewicz pokazała, jak wygląda jej kuchnia. Jest nowocześnie i stylowo

Niekiedy Małgosia pokazuje internautom, jak wygląda wnętrze ich domu. Tym razem zaprezentowała nowoczesną kuchnię. Post opatrzyła krótkim wpisem:

Witajcie w naszej kuchni w sobotę. Tu się od rana dzieje, ale myślę, że w weekendzik nie tylko u mnie. Po tych wszystkich słodkich deserach , czas na obiadek. Synu wybrał zupę ogórkową, szybki wypad do spiżarni i ugotowana na wędzonym boczusiu i ekologicznych warzywach. Ja za pączki dziękuję, sernika spróbuję bo go kocham.

Wnętrze utrzymane w nowoczesnym stylu jest zestawieniem dwóch przeciwstawnych barw, a mianowicie bieli i grafitu. Kuchnia w kształcie litery L ze sporą wyspą daje pole do popisu przy przygotowywaniu rodzinnych posiłków. 

Zobacz wideo Małgosia Borysewicz mówi, że jest dyplomowaną rolniczką

Fani Małgosi Borysewicz zachwycili się wystrojem kuchni. Jeden z internautów zasugerował jednak, że jest ona lepiej urządzona, niż kuchnia Ani Bardowskiej:

Masz ładniejszą kuchnię niż Ania Bardowska - napisał jeden z internautów.

Rolniczka niezwłocznie pospieszyła ze sprostowaniem:

Ania Bardowska ma bardzo ładną kuchnię i bardzo proszę przestać nas porównywać.
 

Ania Bardowska wzięła udział w drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu programu Ania i Grzegorz Bardowscy postanowili rozpocząć wspólne życie, a co za tym idzie, założyć rodzinę. Wkrótce  para doczekała się narodzin swojego pierwszego syna, Jasia. Później na świat przyszła też ich córka Liwia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.