"Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz urodziła ponad miesiąc temu. Teraz chwali się sylwetką i wygląda świetnie

Małgosia Borysewicz, którą znamy dzięki programowi "Rolnik szuka żony", kilka tygodni temu została mamą. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie prezentuje sylwetkę. Wygląda świetnie i powoli wraca do formy.

Program "Rolnik szuka żony" połączył kilka par. Jedną z nich są Małgosia i Paweł, którzy poznali się na planie czwartej edycji. Praktycznie od razu wiedzieli, że chcą zbudować wspólną przyszłość. Kilka miesięcy po zakończeniu nagrań wzięli ślub, później powitali na świecie pierwsze dziecko. Ryszard w październiku został starszym bratem, a w ich rodzinie pojawiła się Blanka.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Dawid wpadł w rozpacz na oczach widzów. Fani krytykują produkcję

"Rolnik szuka żony". Małgosia wraca do formy po ciąży

Internautki zwróciły uwagę na to, że Małgosia szybko wróciła do formy. Jakiś czas temu chciały poznać jej sposób, dzięki któremu jej się to udało. Rolniczka w relacji na Instagramie przyznała się, że wcale nie ma czym się tak bardzo chwalić. Tłumaczyła, że straciła najwyraźniej wodę, którą gromadzi jej organizm. Przyznała, że nie chce się z niczym spieszyć, a najważniejsze są dla niej dzieci. Jednak z czasem chce zacząć ponownie dbać o siebie. Zacznie od suplementacji, będzie robić zabiegi w domowym zaciszu.

Zobacz wideo Małgosia niedawno urodziła

Teraz jednak możemy zobaczyć, że najwyraźniej podjęła już jakieś kroki. Na najnowszym zdjęciu ma na sobie krótką sukienkę z paskiem pod biustem. Obok niej pozuje mąż Paweł. Internauci zostawili wiele miłych słów pod ich adresem:

Anna Bardowska"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pokazała kuchnię. Największą furorę robią krzesła

Jak zawsze naturalni. Piękna para.
Piękna rodzinka. Jesteście mądrzy i pracowici. Do wszystkiego wspólnie dojdziecie, ramię w ramię.
Jesteście świetną parą. Pozdrawiam serdecznie - komplementują.
 

Mamą niedawno została także m.in. Maffashion. Blogerka nie ukrywa tego, że jej ciało zmieniło się po ciąży. Na Instagramie pokazuje, jak teraz wygląda jej brzuch.