"Rolnik szuka żony". Małgosia z 5. edycji nie przypomina dawnej siebie. Mocno schudła. Wiemy, w jaki sposób [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgosia, która w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Jana, przechodzi spektakularną metamorfozę. W ciągu kilku miesięcy schudła 11 kilogramów i - jak zapowiada - to jeszcze nie koniec.

Program "Rolnik szuka żony" to absolutnie hit TVP1 i aktualnie możemy oglądać siódmą już edycję programu. Uczestnicy z poprzednich sezonów do tej pory cieszą się sympatią fanów produkcji, którzy śledzą ich losy na Instagramie. Niektórzy przeszli spektakularne metamorfozy. Jedną z takich osób jest Małgosia, która pojawiła się w 5. edycji i walczyła o serce rolnika Jana. Uczestniczka show kilka miesięcy temu postanowiła zawalczyć o szczuplejszą sylwetkę i już widoczne są efekty. Do tej pory schudła 11 kilogramów i wygląda fantastycznie. 

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony" odnotował rekordową oglądalność, jednak fani są zaskoczeni

"Rolnik szuka żony". Małgosia z 5. edycji przeszła metamorfozę

Skontaktowaliśmy się z Małgosią, żeby dowiedzieć się, w jaki sposób udało jej się aż tyle stracić na wadze. Nie tylko prowadzi dietę, lecz także stara się regularnie ćwiczyć. Dzięki temu czuje się i wygląda lepiej:

Moja figura jest coraz bardziej wyrzeźbiona, bo codziennie ćwiczę jogę, rozciąganie i z ciężarkami (ciężarki polecam na wymodelowanie biustu i ramion - wiecie, po 40-tce to ważne). Niezbyt intensywnie, ale systematycznie i z zaangażowaniem, bo to dodaje mi endorfin i energii - zdradziła w rozmowie z Plotkiem. 
Zobacz wideo Małgosia Borysewicz niedawno urodziła

47-latka nie ukrywa, że w ostatnich tygodniach przechodzi kryzys. Jednak znalazła sposób, dzięki któremu stara się zachować równowagę psychiczną:

Właśnie mam kryzys, wszystko przez trudną sytuację na świecie. Nawet na treningi nie chce się wychodzić, czasami tylko po prostu siadam w lesie i się wyciszam, uspokajam. To teraz bardzo ważne, bo trzeba to wszystko jakoś przetrwać i nie wpadać w lęk - podkreśla.

Małgosia z 'Rolnika...'Małgosia z 'Rolnika...' Screen z Instagram.com/ malgorzata_plaza

Małgosia radzi kobietom, by zwłaszcza teraz systematycznie dbały o siebie, co pomaga w walce ze stresem. Oprócz tego ma swoje sposoby na utrzymanie pozytywnego nastawienia. Wymienia tu spożywanie własnoręcznie przygotowanego jedzenia, spacery oraz bliskie kontakty z rodziną.

Małgorzata PłazaSpektakularna metamorfoza uczestniki "Rolnik szuka żony"

Małgosia jednak nie zakończyła jeszcze swojej przemiany. Jej wyzwanie trwa 180 dni, kończy się w styczniu. Ma nadzieję, że do tego momentu zrzuci łącznie 15 kilogramów. Trzymamy kciuki! Aczkolwiek i tak uważamy, że już wygląda świetnie.