Maffashion pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży. "Ciałopozytywne". "O tym nikt nie mówi, nikt tego nie pokazuje"

Na instagramowym profilu Julii Kuczyńskiej pojawiły się zdjęcia aktualnego wyglądu brzucha blogerki po ciąży.

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami 10 września. Oboje przez długi czas nie wypowiadali się na temat ciąży. Dopiero zaledwie trzy tygodnie przed rozwiązaniem w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z brzuszkiem.

Zobacz wideo

Tuż po porodzie świeżo upieczona mama nieco bardziej się otworzyła, a teraz regularnie publikuje zdjęcia syna. Ponadto Maffashion chętnie opowiada o zmianach, jakie zachodzą w jej ciele, a nawet pokazuje, jak wygląda jej brzuch po porodzie.

Maffashion pokazała brzuch po ciąży 

Na instagramowym profilu Julii Kuczyńskiej pojawił się ciałopozytywny post, w którym blogerka pokazała, jak obecnie wygląda jej ciało. Dodajmy, że od porodu nie minął nawet miesiąc.

Słowiański przykuc, #cialopozytywne - napisała na instagramie Maffashion.
 

Maffashion pokazała, jak wygląda jej ciało po ciąży. Fani komentują

Zdjęcia spodobały się obserwatorom, którzy cenią Julkę nie tylko za odwagę, ale też podejście do macierzyństwa, jakie prezentuje w mediach społecznościowych. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. 

Jak to dobrze, że tym się tu dzielisz. O tym nikt nie mówi, nikt tego nie pokazuje, a większość celebrytek/gwiazd pozwala robić sobie zdjęcia dopiero, jak dojdą do formy. Brawo. Jesteś super!
Wow. Dzięki za te foty! Wciąż wiele kobiet po ciąży żyje w przeświadczeniu, że zaraz będzie płaski brzuch. Niestety nie każdy tak ma, a wręcz jest normą, że do formy wraca się tyle, ile trwała ciąża.
Cudowne ciało. Dało nowe życie - a to najważniejsze! Fajnie, że pokazujesz tutaj, jak jest naprawdę, i że nie każda kobieta trzy dni po porodzie może wskoczyć w ulubione jeansy sprzed ciąży! - pisali internauci.

Jak przyznała Maffashion, na jej profilu siłą rzeczy będą pojawiały się treści związane z macierzyństwem, jednak blogerka nie wstrzymuje działalności. Potrafi łączyć życie prywatne z zawodowym nawet na Instagramie!