Sebastian Fabijański zdradził imię syna. Pokazał zdjęcie oficjalnego dokumentu z urzędu

Do tej pory znaliśmy jedynie inicjały pociechy Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Teraz aktor rozwiał wszelkie wątpliwości.

Maffashion i Sebastian Fabijański 10 września zostali rodzicami. Właśnie tego dnia na świat przyszedł ich syn. Sama zainteresowana prawie cały okres ciąży ukrywała przed mediami. Zaledwie trzy tygodnie przed rozwiązaniem podzieliła się z fanami zdjęciami, na których prezentowała ciążowe krągłości. Tuz po porodzie Julia była już nieco bardziej otwarta w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje zdjęcia syna, a także relacjonowała, jak zmieniło się jej ciało po porodzie. Do tej pory nie wiedzieliśmy, jak para zdecydowała się nazwać swojego syna. Znaliśmy jedynie inicjały. Sebastian Fabijański na Instagramie zdradził, co kryje się pod inicjałami BJF. 

ZOBACZ TEŻ: Maffashion już wróciła do pracy po porodzie. Fanka atakuje: "Co z dzieckiem?!". Młoda mama szybko ją ustawiła

Sebastian Fabijański zdradził imię syna 

Pierwsze informacje na temat imienia syna aktora i blogerki wyszły na światło dzienne poprzez komentarz Sary Boruc, który zamieściła pod fotką Maffashion.

Naj dla Seby i Bastka- napisała żona Boruca.

Komentarz szybko usunęła, jednak jak to w internecie, nic nie zginęło, o czym pisaliśmy TUTAJ. Teraz wszelkie wątpliwości rozwiał świeżo upieczony tata. Aktor wybrał się do urzędu stanu cywilnego, skąd zamieścił fotkę dokumentu, na którym możemy zobaczyć, jak zdecydowali się nazwać syna, bowiem potomek nazywa się Bastian Jan Fabijański. 

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański instagram.com/sebastian.fabijanski.official

Podoba wam się ich wybór? 

ZOBACZ TEŻ: Internautka dogryza niewyspanej Maffashion: Nie ty jedna masz dziecko, wielka męczennico. Gwiazda natychmiast odpowiedziała