Maffashion już wróciła do pracy po porodzie. Fanka atakuje: "Co z dzieckiem?!". Młoda mama szybko ją ustawiła

Julia Kuczyńska kolejny raz musiała zmierzyć się z zaczepkami internautów. Tym razem poszło o opiekę nad dzieckiem.

Maffashion oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży, dopiero dwa tygodnie przed porodem. Kilka dni po rozwiązaniu na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie syna wtulonego w ojca, Sebastiana Fabijańskiego. Influencerka nie zdradziła na razie imienia swojej pociechy, a przy fotografii zamieściła jedynie inicjały: JBF.

Zobacz też: Paparazzi czatują pod domem Maffashion! Nie może wyjść z synkiem na spacer

Julia Kuczyńska coraz chętniej otwiera się na temat macierzyństwa. Pokazywała w Internecie już pociążowy brzuszek, a także uwieczniła chwile po nocnym kamieniu piersią. Niektóre wpisy 33-latki spotykają się z mocnymi reakcjami. Niedawno jedna z internautek źle zinterpretowała wpis świeżo upieczonej mamy i nazwała ją "męczennicą".

Zobacz też: Internautka dogryza niewyspanej Maffashion: Nie ty jedna masz dziecko, wielka męczennico. Gwiazda natychmiast odpowiedziała

Maffashion znów atakowana przez internautkę. Odpowiedziała jej

Instagramerka na szczęście nie przejmuje się kąśliwymi uwagami i w konstruktywny sposób na nie odpowiada. Tak było w przypadku jednej z najnowszych interakcji z fanami na instagramowym profilu. Maffashion zamieściła tam serię zdjęć pokazujących kulisy nowej sesji zdjęciowej. Kuczyńska pozuje na nich w oryginalnej pudrowej sukni z bufiastymi rękawami. Niestety, nie wszyscy obserwujący docenili jej szybki powrót do pracy:

A noworodek to nie powinien mieć czasem non stop mamy przy sobie? - czytamy w jednym z komentarzy.

Maffashion odpowiedziała na zaczepkę internautki i przy okazji zaspokoiła ciekawość swoich obserwujących, dotyczącą kwestii opieki nad dzieckiem:

NONSTOP nie. Można na 3-4 godziny się wyrwać. Oczywiście jeśli wszystko jest ok, masz pokarm i jeśli masz zaufana opiekę, z która dzidzia dobrze się czuje, i może chwile zostać. Ewentualnie zabierasz dziecko na plan. Wiec jak widzisz rozwiązania są - przyznała influencerka.
 

Myślcie, że ten wymowny komentarz raz na zawsze zamknie usta internautów poszukujących dziury w całym?

Zobacz wideo Maffashion pokazuje ciało tydzień po porodzie