"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pokazała kuchnię. Największą furorę robią krzesła

Ania Bardowska chętnie dzieli się z internautami ciekawostkami z życia prywatnego. Teraz przyszedł czas na pokazanie kuchni.

Ania i Grzesiek Bardowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par z "Rolnik szuka żony". Grzesiek poznał swoją żonę dzięki udziałowi w programie i od tego czasu są nierozłączni - wzięli ślub i powitali na świecie już dwoje dzieci. Oboje aktywnie prowadzą media społecznościowe, gdzie chętnie opowiadają o codziennym życiu. Teraz są na etapie budowy nowego domu (o czym też chętnie mówią). Jednak teraz Ania pokazała kuchnię obecnego mieszkania. Jest bardzo przestronna i jasna. 

Zobacz wideo Ania Bardowska rezygnuje z wychodzenia z domu. Jak spędza czas z dzieckiem? Wymyśliła świetną zabawę

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała kuchnię

Rolniczka po ślubie z Grześkiem przeprowadziła się w jego rodzinne strony i zamieszkała w domu, w którym także mieszkają rodzice jej męża. Część domu wyremontowali dla siebie, dzięki temu nie muszą spieszyć się z wybudowaniem własnego wymarzonego domu.

Ania urządziła aktualne "cztery kąty" bardzo przestronnie i nowocześnie. Teraz w całej okazałości pokazała kuchnię. 

Anna BardowskaAnna Bardowska Anna Bardowska - Instagram

Kuchnia Bardowskich to prawdzie serce domu. Jest duża, z szafkami z białymi frontami, które pokryte są ciemnym blatem. Ania i Grzegorz zdecydowali się też na modne płytki, które wyglądają, jak biała cegła. W jasnej kuchni są także "przemycone" akcenty czerni. Znajdziemy je chociażby na zdobnych fotelach jadalnianych. Czarno-białe pasy na materiale wyglądają super.

Ania Bardowska pokazała kuchnię podczas gotowania i zabawy z córką Liwią, która już naprawdę wyrosła. Ostatnio świętowała roczek i trzeba przyznać, że z każdym miesiącem coraz bardziej przypomina mamę. Co więcej, mama i córka są nierozłączne i prawie wszystko robią wspólnie. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.