Hanna Lis mieszka w niezwykle eleganckim domu. Wnętrza robią wrażenie

Hanna Lis pokazała na Instagramie nowe rośliny, które kupiła do salonu. Przy okazji mogliśmy obejrzeć, jak urządziła wnętrza. Jest jakby... luksusowo!

Hanna Lis należy do grona tych gwiazd, które aktywnie prowadzą Instagrama. Choć stara się ukryć życie prywatne i najczęściej mówi o pracy, od czasu do czasu publikuje fotkę przedstawiającą jej domowy azyl. Ostatnio pochwaliła się nowymi roślinami, które udekorowały jej salon. Przy okazji pokazała resztę domu. Trzeba przyznać, że Hanna Lis lubi klasyczne wnętrza połączone z nowoczesnością.

Małgorzata Kożuchowska z rodzinąMałgorzata Kożuchowska na spacerze z synem i mężem. Jaś jest już naprawdę duży

Zobacz wideo Gwiazdy zostają w domu i pokazują się w naturalnych wersjach

Hanna Lis - mieszkanie

Salon dziennikarki, który ostatnio doczekał się nowego nabytku - pięknych roślin doniczkowych - jest bardzo jasny i przestronny. Białe ściany i drewniane podłoga idealnie pasują do antycznych dodatków. Uwagę w pokoju przykuwa elegancki żyrandol, przystrojony kryształkami. 

Hanna Lis mieszkanieHanna Lis mieszkanie Hanna Lis - Instagram

Swoje miejsce w salonie gwiazdy ma także klasyczna konsola w kształcie kominka, na której stoją piękne, szklane lampy. Co więcej, Hanna Lis przystroiła ją także świątecznymi lampkami i rodzinnymi zdjęciami. Trzeba przyznać, że w połączeniu z dużym lustrem, wygląda to świetnie. 

Hanna LisHanna Lis Hanna Lis - Instagram

Lara GesslerPiotr Szeląg pokazał Larę w intymnym momencie. Na zdjęciu widać małą Nenę

W salonie także nie brakuje miejsca dla relaksu, czyli wygodnych białych kanap, krzeseł i półki na książki, która zajmuje całą ścianę. Oprócz bogatego księgozbioru, dziennikarka trzyma także na niej pamiątki z podróży. 

Hanna LisHanna Lis Hanna Lis - Instagram

Podobnie jest w łazience, jednak to pomieszczenie zdecydowanie jest nowocześniejsze. Hanna Lis zdecydowała się tez na zbieg tzw. powiększania pomieszczeń. Polega on na montowaniu ogromnych luster na ścianie, które sprawiają wrażenie, że pokój jest większy.

Hanna LisHanna Lis Hanna Lis - Instagram

Sypialnia natomiast jest bardzo przytulna. Dziennikarka postawiła na łóżko w stylu glamour, którego rama jest obita przyjemnym materiałem. Obok ogromnego łóżka stoi marmurowy stolik z dużą lampą. Oczywiście, nawet tu, musi być miejsce na książki. 

Hanna LisHanna Lis Hanna Lis - Instagram

Mieszkanie Hanny Lis, choć jest klasyczne i pełno w nim antyków, sprawia wrażenie naprawdę przytulnego. Wszystko za sprawą dodatków takich jak świece, lampki czy kwiaty.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Więcej o: