Małgorzata Kożuchowska przyłapana na spacerze z synem i mężem. Jaś jest już naprawdę duży. Widać, że dokazuje

Małgorzata Kożuchowska wybrała się z rodziną na wycieczkę do Gdańska. Została przyłapana przez paparazzo.

Małgorzata Kożuchowska wyjechała z rodziną na wycieczkę do Gdańska, ale nie podzieliła z internautami zdjęciami z wyjazdu. Na jej Instagramie czy Facebooku nie sposób znaleźć kadrów z rodzinnych spacerów. Rodzinne chwile aktorki uchwycił za to paparazzo, który przyłapał ją pod bramą Europejskiego Centrum Solidarności. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow"

Małgorzata Kożuchowska z rodziną w Gdańsku

Małgorzata Kożuchowska wyjechała z mężem Bartłomiejem Wróblewskim i synem Jasiem nad polskie morze. Aktorka wraz z najbliższymi wybrali się do Europejskiego Centrum Solidarności. Nie zabrakło też spacerów pod Stocznią Gdańską. Jak podaje nasz informator aktorka na dłuższą chwilę zatrzymała się  przed bramą, przez którą skakał Lech Wałęsa. Wszystko po to, by wyjaśnić synowi, że są to ważne historycznie miejsca. W końcu uczyła też chłopca, jak pokazywać gest Victorii. Na zdjęciach widać, że Jasiowi ten bardzo się spodobał. Chłopiec chętnie więc pozował, układając palce w charakterystycznym geście. 6-latek dokazywał i biegał wokół przed bramą. Nie zabrakło też czułość - aktorka i jej mąż całowali syna i przytulali go. 

Małgorzata Kożuchowska w drogiej stylizacji 

Uwagę zwraca też stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda postawiła na jesienny look - szary golf połączyła z ciemnymi spodniami. Uwagę przyciągał jednak modny, długi płaszcz w kratę. Całość uzupełniała torebka Saint Laurent, która może być warta nawet 5 tys. złotych. Co ciekawe aktorka nie wybrała butów na obcasie, ale wygodne czarne botki. Jak podoba wam się w takim wydaniu?

Więcej o:
Copyright © Agora SA