"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pochwaliła się nagraniem z budowy domu. Lada dzień staną ściany

"Rolnik szuka żony". Prace na budowie wre. Bardowscy są w trakcie wicia nowego gniazdka.

Anna i Grzesiek Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Para zakochała się w sobie, wzięła ślub i cztery lata temu powitała na świecie pierwsze dziecko - synka Jasia. Jesienią ubiegłego roku ich rodzina powiększyła się o córkę Liwię. Nic więc dziwnego, że Bardowscy postanowili wybudować nowy, duży dom. Małżeństwo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją codziennością. Nie inaczej jest w przypadku wicia kolejnego gniazdka. Fani bacznie śledzą kolejne etapy budowy.

Zobacz wideo Ania Bardowska rezygnuje z wychodzenia z domu. Jak spędza czas z dzieckiem? Wymyśliła świetną zabawę

"Rolnik szuka żony". Bardowscy pochwalili się budową domu

Anna Bardowska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 170 tysięcy osób. Rolniczka prowadzi również swój kanał w serwisie YouTube. To właśnie tam pokazała nagranie z budowy nowego domu dla jej rodziny.

Jak zdradziła, wraz z mężem są obecnie na etapie wyboru projektu. Zdecydowali już jednak, że dom będzie bardzo nowoczesny. Zamiast grzejników zamontowane zostanie ogrzewanie podłogowe, a tradycyjne fundamenty zastąpi płyta fundamentowa.

Dzisiaj kanalizacja, czego ja się naprawdę tak panicznie boję, bo wiem, że jak teraz jakiś błąd powstanie, to na przykład w kuchni nie będzie zlewu - mówi przejęta Bardowska na nagraniu.

Jak widać praca wre. W budowie domu Bardowskim pomaga rodzina. Bardzo możliwe, że już niedługo postawione zostaną ściany. Już nie możemy się doczekać końcowego efektu. Medialne małżeństwo z pewnością pochwali się nimi w mediach społecznościowych. Wierni widzowie programu "Rolnik szuka żony" tylko na to czekają.

Całe nagranie z budowy domu Bardowskich zobaczycie TUTAJ:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.