"Rolnik szuka żony". Kandydatka Dawida jest szczęśliwie zakochana. Relaksuje się w ramionach ukochanego

Kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" za nami, ale fani produkcji do tej pory śledzą losy uczestników. Mamy dla Was dobrą wiadomość - jedna z kandydatek Dawida jest szczęśliwie zakochana. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Dawid był jednym z bardziej emocjonalnych i pechowych bohaterów programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna na swoje gospodarstwo zaprosił Agnieszkę, Magdę i Martynę. Ta pierwsza była jego faworytką, jednak szybko opuściła dom rolnika, gdyż uznała, że nic między nimi nie będzie. Wtedy swoje zainteresowanie skierował na Martynę, która również podjęła decyzję o odejściu. Tym samym wywołała u Dawida atak rozpaczy, który pokazano na wizji.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Dawid wpadł w rozpacz na oczach widzów. Fani krytykują produkcję

"Rolnik szuka żony". Uczestniczka Dawida jest szczęśliwie zakochana

Choć najwięcej chęci poznania mężczyzny wykazywała Magda, to Dawid jednak nie chciał kontynuować tej znajomości. Kobieta nie ukrywała, że jest jej przykro, bo przede wszystkim przywiązała się już do jego gospodarstwa i jego bliskich. Agnieszka i Magda miały ze sobą kontakt jeszcze po programie, zakolegowały się także z kandydatami rolniczki Magdy, która również pojawiła się w siódmej edycji: Adamem, Mateuszem i Pawłem. Do sieci trafiały ich wspólne zdjęcia z imprez.

Zobacz wideo Niektórzy uważali, że pomylił programy

Jakiś czas temu Magda pochwaliła się, że spotyka się z kimś. Niektórzy snuli teorie, że ją i Mateusza coś połączyło. Kobieta dodała wtedy zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, który go przypominał. Okazało się jednak, że to nie on jest jej wybrankiem. Nie zdradziła, kim jest jej ukochany, ale teraz po raz kolejny dodała wspólne zdjęcie. Leży na nim wtulona w swojego partnera.

Magda z 'Rolnika...' jest szczęśliwie zakochanaMagda z 'Rolnika...' jest szczęśliwie zakochana Screen z Instagram.com/ camarero_chica

Z tej grupy miłość znalazł także Adam. Uczestnik od czasu zakończenia nagrań związany jest z kobietą, którą... poznał jeszcze zanim trafił na gospodarstwo Magdy.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Adam już nie ukrywa swojej partnerki. To przez nią stracił zainteresowanie Magdą

Jego zachowanie zabolało rolniczkę, która o tym się dowiedziała. Mężczyzna tłumaczył to tym, że ta relacja była w początkowej fazie, a on chciał poznać uczestniczkę show. Jednak tamto uczucie zwyciężyło i teraz jest bardzo szczęśliwy.