"Rolnik szuka żony". Maciej flirtuje z kandydatką z programu. Udostępnił ich wspólne zdjęcie

Maciej z "Rolnik szuka żony" w TVP udostępnił na swoim InstaStory zdjęcie z uczestniczką. Fani sugerowali, że są do siebie podobni. Rolnik nie był jednak do końca przekonany.

Maciek z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP zaprosił do domu trzy kandydatki. Jedna z nich udostępniła z nim zdjęcie na swoim Instagramie. Uczestnik szybko zareagował na zaczepki ze strony koleżanki.

Maciek z "Rolnik szuka żony" w TVP flirtuje z Moniką?

Maciek wystąpił w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony", emitowanym w TVP. Wybrał trzy dziewczyny, z którymi spędził kilka dni w swoim domu. Pod koniec stwierdził, że najbardziej spodobała mu się Ilona, jednak po zakończeniu show nie udało im się stworzyć dłuższej relacji. Teraz na jego koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie sugerujące, że ma kontakt z inną dziewczyną z programu.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Maciek i Ilona już nie są razem. W finale zdradzili powód rozstania. "Jedna strona oszukiwała"

Te cięcia i stylizacje będą hitem wiosny. Są bardzo kobiece i optycznie odmładzająModne i odmładzające fryzury dla 60-latek. Sprawdź, jak fryzurą odjąć sobie nawet 10 lat!

Monika, bo to właśnie o nią chodzi, udostępniła na swoim profilu ujęcie z Maćkiem. Pochodzi z czasów, gdy w jego domu były kamery i rejestrowały poczynania rolnika i zaproszonych do niego kandydatek. Pretekstem do wrzucenia zdjęcia była zabawa na Instagramie. Obserwatorzy pisali Monice, do kogo - według nich - jest podobna. Jedna z odpowiedzi dotyczyła Maćka. Dziewczyna oznaczyła go na fotografii i stwierdziła, że "może my jednak kuzynostwo". Rolnik szybko odpowiedział na zaczepkę koleżanki.

Jak już to dalekie kuzynostwo - napisał Maciek. 

Maciej i Monika z 'Rolnik szuka żony'Maciej i Monika z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@maciej_kazek

Ewelina i Maciek z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Ewelina zabrała głos w sprawie Maćka. Oceniła go na swoim Instagramie

Wydaje się, że niewinna odpowiedź nie oznacza jednak, że para ma się ku sobie, a może być tylko niewinnym flirtem. W listopadzie informowaliśmy, że Maciek z "Rolnik szuka żony" prawdopodobnie spotyka się z dziennikarką TVP. Do dziś jednak nie potwierdził tych doniesień.

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!