"Rolnik szuka żony". Maciek nie jest z Iloną? Widzowie twierdzą, że spotyka się z dziennikarką TVP

Fani "Rolnik szuka żony" liczyli, że Maciek ostatecznie zdecyduje się związać z Iloną po programie. W komentarzach niektórzy z nich zdradzają jednak, że od niedawna rolnik spotyka się z dziennikarką TVP.

W "Rolnik szuka żony" wkrótce uczestnicy będą musieli podjąć decyzję, czy zdecydują się na któregoś z kandydatów. Wiadomo już, że rolniczka Magda najpewniej nie wybierze żadnego ze swoich kandydatów, rolnik Dawid też ma problem ze swoimi dziewczynami. Widzowie duże szanse pokładają zatem w Maćku, który jest wyraźnie zainteresowany Iloną. Wszystko wskazuje jednak na to, że mężczyzna ostatecznie związał się z zupełnie kimś innym - dziennikarką TVP, Izabelą.

"Rolnik szuka żony" Maciek w związku z prezenterką TVP?

Maciek z "Rolnik szuka żony" w kilku ostatnich odcinkach wyraźnie dawał do zrozumienia, że to Ilona jest dziewczyną, z którą chciałby się związać po programie. Liczne komplementy kierowane w jej stronę jednoznacznie wskazywały, ze udało jej się skraść serce rolnika. Widzowie z kolei nie są przekonani co do intencji Maćka, bowiem wydaje się, że tak naprawdę chciałby znaleźć kucharkę i sprzątaczkę, a nie partnerkę.

Ewelina i Maciej z programu 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Maciej pożegnał faworytkę programu. Widzowie nie dowierzają

Wizualnie z Ilonką pasują do siebie.
Kibicuję jemu i Ilonie... - piszą w komentarzach fani programu.

Wiadomo, że inna para - Marta i Paweł z tej edycji "Rolnik szuka żony" są ze sobą po programie. To daje nadzieję widzom, że Maciek również zdecyduje się na związek z Iloną. Ostatnie wieści jednak eliminują taki scenariusz.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Z programem pożegnała się Ewelina

Internauci na oficjalnych profilach programu na Facebooku i Instagramie twierdzą, że nic z tego nie będzie. Piszą, że rolnik znalazł sobie nowy obiekt zainteresowań. Według nich Maciek jest obecnie związany z dziennikarką TVP

Z przecieków na obecną chwilę wybierze Ilonkę, ale chleba z tego nie będzie... Maciej jest z prezenterką telewizyjną.
Nie wiecie, że on już jest z Panią Izą?
 Maciej olał Ilonę i związał się z Izabelą z TVP .

Cóż, aż do końca emisji tej edycji nie dowiemy się, co jest prawdą. Czekamy jednak na pierwsze zdjęcia Maćka z nową dziewczyną.

Sprawdź odzież damską na Avanti24.pl!

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Gorące plotki o uczestniku show. Fani mieli przyłapać go na ulicy w... czułych uściskach. Z kim?

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży