"Rolnik szuka żony". Magda nikogo jednak nie wybierze? Jedno zdjęcie zdradziło, co postanowiła

Magda z "Rolnik szuka żony" najwyraźniej nie znalazła miłości w programie. Jedno ze zdjęć na Instagramie wskazuje, że trzech jej kandydatów bawiło się w najlepsze w towarzystwie innych dziewczyn, jednak po rolniczce nie ma śladu. Nie zdecydowała się na żadnego z nich?

Magda z "Rolnik szuka żony" miała szansę na nawiązanie relacji z zainteresowanymi kandydatami. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ostatecznie żaden z panów nie skradł jej serca. Świadczyć mogłoby o tym chociażby zdjęcie na InstaStory jednego z uczestników, kontrowersyjnego Mateusza.

Magda z "Rolnik szuka żony" nikogo nie wybrała?

Magda z "Rolnik szuka żony" cieszyła się sporym zainteresowaniem męskiej części fanów programu. Blond rolniczka dostała ponad 400 listów z romantycznymi wyznaniami i zapewnieniami, że panowie chcieliby poznać ją bliżej. Zauroczony Magdą był nawet sam Łukasz, uczestnik poprzedniej edycji show - wielokrotnie dodawał zdjęcie ekranu swojego telewizora z twarzą dziewczyny i opatrywał je uroczymi emoji serc.

Rolnik szuka żony - zrzut ekranu, facebook"Rolnik szuka żony". W najnowszym odcinku będzie się działo! Paweł pocałuje Magdę

Niestety, mimo ogromnego powodzenia rolniczka nie miała szczęścia w wyborze kandydatów zaproszonych na gospodarstwo. Adam, Paweł i Mateusz świetnie się ze sobą zgrali, jednak równie dobrze bawiliby się w "Rolnik szuka żony" bez udziału samej Magdy, która rozpłakała się z bezsilności i rozczarowania. Najnowszy odcinek show wskazuje, że sytuacja wygląda nieco lepiej i na podrywaniu dziewczyny skupił się Paweł. I choć na ostateczny wybór Magdy jeszcze - jako widzowie - czekamy, to przecież program zakończył się już jakiś czas temu.

"Rolnik szuka żony" Mateusz, Adam i Paweł bawią się bez Magdy

Odcinki "Rolnik szuka żony" były kręcone już kilka miesięcy temu, więc widzowie dopiero za jakiś czas dowiedzą się, jak potoczyły losy uczestników. Wszystko wskazuje jednak na to, że Magdzie nie udało się znaleźć wymarzonego mężczyzny, który mógłby zamieszkać z nią na wsi. Jej kandydaci wrzucili ostatnio wspólną fotkę i próżno szukać na niej rolniczki. Mateusz, Adam i Paweł bawili się w towarzystwie dwóch innych dziewczyn z "Rolnik szuka żony". Agnieszka i Magda walczyły o serce Dawida, jednak - najwyraźniej - bezskutecznie, bowiem chłopak również nie próżnuje i w sieci odważnie komentuje zdjęcia Diany z poprzedniej edycji show.

Uczestnicy programu 'Rolnik szuka żony' poszli na piwoUczestnicy programu 'Rolnik szuka żony' poszli na piwo Screen z Instagram.com/ mati_rolniq

Uczestnicy programu 'Rolnik szuka żony'Uczestnicy programu 'Rolnik szuka żony' Screen z Instagram.com/ mati_rolniq

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Pierwsze kłótnie o Dawida. "Masz parcie na szkło"

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Dawid spotyka się z uczestniczką innej edycji? Wymownie komentuje jej zdjęcia

Myślicie, że ostatecznie uda się stworzyć jakąś parę w programie?