"Rolnik szuka żony". Wybranki Dawida ostro krytykowane: Gwiazdy w jasnych dresach do obory, wstawać się nie chce o 7

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" nabiera tempa. Po ostatnim odcinku spadła krytyka na wybranki Dawida, które chyba zapomniały, że zgłosiły się do show, którego akcja dzieje się na wsi.

Program "Rolnik szuka żony" znowu wywołał kontrowersje. Tym razem widzowie są oburzeni zachowaniem Magdy, Agnieszki i Martyny, które zamieszkały na gospodarstwie Dawida. Fanom show nie spodobało się to, że kobiety nie garną się do pracy na roli. Oprócz tego nie rozumieją tego, jak dwie z nich mogą być obrażone na koleżankę, która wybrała się na długi spacer z rolnikiem.

"Rolnik szuka żony". Kandydatki Dawida skrytykowane

Sam Dawid już na początku podpadł widzom. Wszystko przez to, że podczas czytania listów patrzył przede wszystkim na zdjęcia i wybierał dziewczyny ze względu na wygląd. W jego obronie stanął uczestnik piątej edycji, Łukasz, który w rozmowie z Plotkiem powiedział, że ma do tego prawo i dzięki temu może później uniknąć rozczarowań. Jednak jak się okazuje, ta taktyka nie była zbyt udana. Zdaniem widzów kandydatki rolnika "traktują przyjazd na wieś jako wycieczkę i szansę na zdobywanie koleżanek". Jednak to nie wszystkie zarzuty pod ich adresem. Kiedy Dawid wczesnym rankiem próbował je obudzić i zaplanował prace na gospodarstwie, te stawiały niemałe opory. Oprócz tego fanom nie podoba się także atmosfera pomiędzy dziewczynami:

Chłopak źle wybrał, po prostu. Kierował się wyglądem i wyszło jak wyszło. Chociaż zaskoczyła mnie Martyna. Jako jedyna zabrała się do roboty, a te dwie księżniczki marudziły i jeszcze uważały, że w ten sposób ona chce się popisać.
Gwiazdy w jasnych dresach do obory, wstawać się nie chce o 7.
Dla mnie te dwie dziewczyny zachowały się jak dzieci w podstawówce. Obraziły się za to, że facet ośmielił się rozmawiać z jedną sam na sam. Wolny facet, z żadną nie jest związany, więc ma prawo wieczorem sobie porozmawiać. Nie pamiętam ich imion, ale jedna z nich jakby nastawiała jeszcze tą drugą przeciwko. Nie podobała mi się ich postawa. Jak dla mnie dziecinne zachowanie - krytykują.
 

Wszystko jednak wskazuje na to, że Dawid nie stworzył związku z żadną z nich. Niedawno pisaliśmy o tym, że wymownie komentuje zdjęcia na Instagramie uczestniczki poprzedniej edycji, Diany, która walczyła o serce Seweryna.

Zobacz wideo Bardowscy budują dom

A Wy co uważacie o zachowaniu dziewczyn?

Więcej o: