"Rolnik szuka żony". Gorące plotki o uczestniku show. Fani mieli przyłapać go na ulicy w... czułych uściskach. Z kim?

Widzowie Telewizji Polskiej zgodnie twierdzą, że siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" jest najsłabszą ze wszystkich pozostałych. Konsekwentnie jednak śledzą losy uczestników i tym samym nabijają oglądalność. Przy okazji zdradzają szczegóły z życia prywatnego bohaterów...

Program "Rolnik szuka żony" zjednał sobie wiernych widzów, którzy pomimo niezadowolenia z rozrywki, którą dostarcza im najnowsza edycja miłosnego show, śledzą losy uczestników z zapartym tchem. Odbiorcy interesują się relacjami bohaterów do tego stopnia, że dzielą się prywatnie zdobytymi informacjami w mediach społecznościowych. Ostatnio pod jednym z postów na oficjalnym fanpage'u produkcji wywiązała się dyskusja na temat wybranka Magdy, Pawła. Plotki o mężczyźnie podsyciły ciekawość internautów. 

Sprawdź koronkową bieliznę na Avanti24.pl

Paweł i Marta z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Fani pewni - Paweł i Marta są parą. Wszystko zdradził jeden szczegół

Paweł z "Rolnika..." przyłapany na czułościach

Fani popularnego programu Telewizji Polskiej zawsze mogą liczyć na ciekawe donosy internautów, którzy osobiście znają bohaterów show lub przypadkiem spotkali ich na ulicy. W sieci niedawno pojawiły się komentarze na temat Pawła, którego do swojego domu zaprosiła rolniczka Magda. Mężczyzna w programie walczy o względy przebojowej dziewczyny ze wsi, która zebrała rekordową liczbę w historii "Rolnika..." wysłanych do uczestnika listów.

Odcinki show emitowane są z dużym opóźnieniem, dlatego też niektórzy internauci na podstawie śledztwa w mediach społecznościowych próbują odgadnąć, które połączone przez program pary przetrwają próbę czasu. Fani przypuszczają, że Paweł i Magda nie zbudują trwałego związku, ponieważ mężczyzna podobno został przyłapany na czułościach z... tajemniczą brunetką. 

Księżna Diana, Emma Corrin"The Crown". Emma Corrin idealnie zagrała księżną Dianę. Co wiadomo o młodej aktorce?

Dzisiaj widziałam Pawła od rolniczki na Nowym Świecie w Warszawie. Nie był sam, nie był z blondynką - napisała jedna z internautek. 
Ma prawo mieć siostry, koleżanki - broniła druga. 
Jeśli pani całuje się i trzyma za rękę z kolegami... 
Widziałam go z szatynką. Jestem w szoku - czytamy w komentarzach. 

Z opisu wynika, że podczas pełnego czułości spaceru Pawłowi nie mogła towarzyszyć Magda, bowiem rolniczka jest blondynką. Jednak "donosy" internautów należy raczej traktować z przymrużeniem oka. O tym, czy rolniczka i jej wybranek stworzą udaną relację, dowiemy się już w następnych odcinkach show. 

Zobacz wideo Uczestniczka "Rolnika..." z pierścionkiem zaręczynowym na palcu!