"Rolnik szuka żony". Jessica zachwyca się uczestnikiem siódmej edycji. "Ciasteczko". Napisałaby do niego list

"Rolnik szuka żony". Jessica, która walczyła o serce Krzysztofa w piątej edycji programu, zdradziła, który z uczestników aktualnego sezonu jej się najbardziej podoba.

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia hit TVP1. W dzień emisji programu przed telewizorami zasiada kilka milionów widzów, którzy śledzą losy uczestników. W tym sezonie miłości poszukują Magdalena, Dawid, Paweł, Maciej i Józef. Jak na razie wydaje się, że uczucie pojawiło się między Pawłem a Martą oraz Maciejem i Iloną. Najmniej szans na tę chwilę mają Magda i Dawid, którzy prawdopodobnie nikogo nie wybiorą.

Zobacz wideo Małgosia niedawno urodziła

"Rolnik szuka żony". Dawid spodobał się Jessice

Dawid na swoje gospodarstwo zaprosił Agnieszkę, Magdę i Martynę. Pierwsza z nich praktycznie chwilę po przyjeździe zdecydowała się wrócić do domu, gdyż uznała, że nic nie czuje do rolnika. Później taką decyzję podjęła Martyna, która poinformowała o tym Dawida podczas randki. Wpływ miały na to słowa Dawida, który dzień wcześniej powiedział swoim kandydatkom, że być może żadnej z nich nie wybierze. Mężczyzna wpadł w rozpacz. O tym, czy finalnie wyjedzie, dowiemy się w następnym odcinku.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Martyna zerwała z Dawidem wśród laserów. Rolnik płakał. Działo się też u Józefa. "Czara goryczy przelana"

Jednak Dawid ma szansę na znalezienie miłości zupełnie gdzie indziej. Okazuje się, że rolnik wpadł w oko Jessice, która pojawiła się w piątej edycji show i walczyła o serce Krzysztofa. W rozmowie z "Party" zachwycała się Dawidem:

Dawid jak na ten wiek młody jest odpowiedzialny, no i jest przystojny! Ciasteczko - powiedziała w rozmowie.

W oko wpadł jej także Paweł. Nie ukrywa, że mogłaby napisać do niego list. Urzekło ją przede wszystkim to, że uwielbia podróżować.

Jessica z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Jessica przefarbowała włosy na... blond. Co za zmiana!

Skontaktowaliśmy się z Dawidem, żeby dowiedzieć się, czy Jessica miałaby u niego szanse. Jak na razie czekamy na odpowiedź.

Więcej o: