"Rolnik szuka żony". Seweryn planuje się oświadczyć! Zwrócił się do Marleny z osobistym przesłaniem

Seweryn był jednym z najbardziej rozchwytywanych uczestników szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mimo ogromnego potencjału, nie udało mi się stworzyć związku z Marleną. Dziś ma inne plany - znalazł kobietę, z którą chciałby spędzić resztę życia i planuje oświadczyny!

Seweryn był uczestnikiem "Rolnik szuka żony" w 2019 roku. Mimo ogromnych chęci i zainteresowania ze strony dziewczyn, które licznie wysłały do niego listy, nie udało mu się zdobyć serca żadnej z nich. Już dziś wiadomo, że najwyraźniej nie miał szczęścia w programie, a swoją wybrankę znalazł już po zakończeniu emisji show. Zdradził, że planuje zaręczyny.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość i planuje się oświadczyć

Seweryn z "Rolnik szuka żony" dał się poznać w programie jako osoba niezdecydowana, ale i przebiegła. W tajemnicy przed innymi uczestniczkami zalecał się do Marleny, jednak kiedy ona wyznała mu miłość, odrzekł, że za wiele sobie wyobrażała. Jego wcześniejsze działania zostały niemal w tym samym momencie zdemaskowane przez inną kandydatkę, Dianę. Ostatecznie program zakończył w niezbyt dobrym stylu - wszystkie dziewczyny miały mu za złe nieuczciwą grę i z poszukiwania miłości zostało mu tylko zażegnywanie kryzysu.

Ostatnio w "Rewii" rolnik postanowił przeprosić Marlenę. Stwierdził, że z pewnością dziś zachowałby się zupełnie inaczej.

Dzisiaj postąpiłbym inaczej, ale stało się tak, a nie inaczej. Teraz mogę tylko życzyć Marlenie, żeby była tak szczęśliwa, jak ja. Mam nadzieję, że już nie ma do mnie żalu - przyznał Seweryn.

Zobacz też: Seweryn z "Rolnik szuka żony" rozstał się z ukochaną? Magda zamieściła wpis, który uciszy wszystkie plotki

Wiadomo, że rok po emisji programu Seweryn układa sobie życie z inną dziewczyną - Magdą. Mieszkają ze sobą od prawie roku i wszystko wskazuje na to, że to coś poważnego.

Magda mieszka ze mną prawie od roku. Są plany ślubne, mówię to poważnie - powiedział "Rewii" mężczyzna.

"Rolnik szuka żony" - co się działo u Seweryna?

Seweryn od początku szóstej edycji "Rolnik szuka żony" wzdychał do Marleny, która przyjechała do niego na gospodarstwo. Co więcej - mieli ze sobą kontakt między nagrywaniem kolejnych odcinków do programu, a mimo to rolnik prowadził grę na kilku frontach i pokazywał innym kandydatkom, że także mogą liczyć na jego zainteresowanie, dając nadzieje i sugerując, że wyjdzie z tego coś więcej. Jednocześnie w tajemnicy podrywał Marlenę, która odwzajemniała jego uczucia - pod koniec edycji wyznała mu nawet miłość. Gdy dziewczyna za bardzo się zaangażowała, chłopak postanowił zahamować jej zapędy i dał do zrozumienia, że za dużo sobie wyobrażała.

Ta afera odbiła się na wszystkich kandydatkach rolnika. W międzyczasie całej sytuacji z boku przyglądała się Diana, która wprost powiedziała Sewerynowi że jest oszustem i niepotrzebnie dawał nadzieje jej i innym dziewczynom wiedząc, że to z Marleną chciałby budować relację. Skołowany rolnik ostatecznie z nikim się nie związał, a program zakończył w mało przyjaznej atmosferze.

Cóż, pozostaje życzyć wytrwałości.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.