"Rolnik szuka żony". Seweryn założył konto na Instagramie. Zadebiutował romantyczną fotką z ukochaną. Internauci: Piękna para

Seweryn z "Rolnik szuka żony" chwali się na Instagramie zdjęciami z nową partnerką.

"Rolnik szuka żony" to flagowa produkcja TVP. Okazała się ogromnym sukcesem, o czym świadczą wciąż rosnące słupki oglądalności. Nic więc dziwnego, że Jacek Kurski nie rezygnuje z formatu i decyduje o powstawaniu kolejnych edycji. Gospodyni programu, Marta Manowska stała się pierwszoligową gwiazdą, a uczestnicy reality-show idą w jej ślady. Fani programu z pewnością dobrze pamiętają Seweryna z szóstej edycji, a to za sprawą jego turbulencji miłosnych z Marleną. Ich związek rozpadł się tak szybko, jak się zaczął, jednak ten nie próżnował i szybko ulokował swoje uczucia u Magdy. Teraz gdy założył sobie konto na Instagramie coraz chętniej relacjonuje ich wspólne chwile.

Zobacz wideo Zobacz pary z

Seweryn z "Rolnik szuka żony" założył Instagram

Seweryn zdecydował się iść z duchem czasu i założył sobie konto na Instagramie. W zaledwie kilka dni zaczęło obserwować go ponad 1600 osób. Musimy przyznać, że to dość imponujący wynik. Na swoim profilu Seweryn chętnie publikuje zdjęcia z Magdą, w której zakochał się jeszcze przed finałem show. Na najnowszej fotce widzimy, jak Magda wtula się w Seweryna podczas spontanicznego wypadu do centrum Gdańska.

 

Fani kibicują parze, o czym tłumnie dają znać w komentarzach.

Cudowna para.
Piękna para.
Super się na was patrzy. Szczęścia życzę - piszą w komentarzach. 

Marlena jest równie aktywna na Instagramie. Wnosimy jednak, że ukochanego chce zostawić jedynie dla siebie, ponieważ na próżno szukać ich wspólnych fotek na jej profilu. Myślicie, że Marlena da Sewerynowi "follow'?

RG

Więcej o: