"Rolnik szuka żony". Seweryn pokazał nową dziewczynę. Ta zdradziła, jak im się układa

"Rolnik szuka żony". W odcinku świątecznym widzowie poznają nową partnerkę Seweryna. Kobieta opowie, jak układa jej się z rolnikiem. Te słowa nie spodobają się Marlenie, która kiedyś wiązała z rolnikiem duże nadzieje.

"Rolnik szuka żony" za nami. Telewizja Polska z myślą o fanach programu przygotowała jednak specjalny, świąteczny odcinek show, który zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie. Okazuje się, że pojawi się w nim nowa wybranka Seweryna - najbardziej kontrowersyjnego rolnika szóstej edycji formatu. Kobiety w "Rolniku" nie było, ale Seweryn poznał ją tuż po zakończeniu zdjęć do programu.

"Rolnik szuka żony". Nowa partnerka Sławomira

Na oficjalnym fanpage'u "Rolnik szuka żony" już teraz można obejrzeć zwiastun świątecznego odcinka. W krótkim nagraniu widzimy Seweryna oraz jego nową partnerkę. Co więcej, ta zdradza, jak układają się jej relacje z rolnikiem. 

Wszystko się układa (...). I oby tak dalej - powiedziała. 

Przypomnijmy, że Seweryn już w finałowym odcinku szóstej edycji "Rolnik szuka żony" mówił o nowej dziewczynie. Zdradził wówczas, że ta pochodzi z sąsiedniej miejscowości i już się do niego wprowadziła. Pokazał również ich wspólną fotografię. Opisywał ukochaną jako osobę ciepłą, kochająca, wyrozumiałą. Myślicie, że im się uda?

AG 

"Rolnik szuka żony'' Pary, które przetrwały:

Zobacz wideo
Więcej o: