"Rolnik szuka żony". Seweryn odrzucił Marlenę i związał się z nową kobietą. Pokazał ich wspólne zdjęcie."Jestem przy niej innym człowiekiem"

"Rolnik szuka żony". Nie opadają emocje po niedzielnym finale. W życiu uczetników wiele się zmieniło.

Za nami finał 6. sezonu programu "Rolnik szuka żony". W niedzielnym odcinku Marta Manowska spotkała się z uczestnikami i podsumowała ich udział w show. Niestety, nie wszystkim udało się znaleźć miłość.

"Rolnik szuka żony". Seweryn pokazał nową partnerkę

Trzeba przyznać, że Marlena i Seweryn to para, która wzbudzała najwięcej emocji. Początkowo mogło wydawać się, że pomiędzy dwójką rodzi się prawdziwe uczucie. Szybko jednak wyszły na jaw nieporozumienia, a nawet podejrzenia o manipulację. Ostatecznie niedoszła para zakończyła swoją relację jeszcze podczas nagrań programu. Ich rozstanie nie przebiegało w pokojowej atmosferze. Oboje rzucali w siebie wulgaryzmami.

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że zarówno Marlena, jak i Seweryn mają już nowych partnerów. Kobieta przyznała, że jej chłopak jest bardzo troskliwy, a po nagraniach wybiera się z nim na kolację. Jak się poznali? Napisał do niej po programie. Także Seweryn ułożył już sobie życie. Opowiedział Marcie Manowskiej o swojej wybrance.

Ciepła, kochająca, wyrozumiała. Od kilku dni mieszka ze mną. Daje mi dużo pozytywnej energii i wsparcia. Jestem przy niej innym człowiekiem, lepszym - wyznał.

Seweryn z nową partnerkąSeweryn z nową partnerką Screen z TVP

Zachowanie Seweryna w programie wzbudziło wiele kontrowersji i było krytykowane przez widzów. W rozmowie z prowadzącą rolnik przyznał, że nie czyta komentarzy na swój temat.

Odciąłem się od tego całkowicie. Wszystko dzieje się po coś - powiedział.

Kibicowaliście tej parze? Ich kłótnia z pewnością przejdzie do historii najbardziej szokujących momentów w programie  "Rolnik szuka żony". Najważniejsze jest jednak to, że aktualnie oboje są szczęśliwi. Niech radość trwa jak najdłużej.

Marta Manowska o Marlenie z "Rolnika..."

Więcej o:
Komentarze (16)
"Rolnik szuka żony". Seweryn zamieszkał z nową partnerką. W finale pokazał ich wspólne zdjęcie
Zaloguj się
 • Gość: Dora

  Oceniono 11 razy 11

  Narzekał że Marlena go osaczyła i chciała żeby wszystko się szybko potoczyło a tu proszę, już zamieszkał z tą nową dziewczyną. I kto tu jest szybki? Mimo wszystko szczęścia życzę.

 • Gość: :-#

  Oceniono 9 razy 9

  Seweryn okazał się nieuczciwym facetem. Jak zgłosił się do programu, to zaczął mieć duże branie i według mnie nie potrafił nad tym zapanować. A teraz nie narzucił zbyt dużego tempa? Skrzywdził nie tylko Marlenkę. Nie potrafił w kulturalny sposób odezwać się do innych uczestniczek. I dobrze, że dziewczyny układają sobie życie poza programem. Tutaj nie ma kogo żałować, bo nic nie straciły...

 • Gość: Nat

  Oceniono 21 razy 7

  Powodzenia, moze jest normalna, a nie wszystko od razu, ślub dzieci....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 4

  Tu zakochany tu odkochany jednak doplaty robia swoje wez intercyze.

 • Gość: Anna

  Oceniono 22 razy 4

  Marlena jakoś w finale wyglądem nie pozwalała, już nie było kogo osaczyc i prawda wyszła na jaw... Masakra... Jaki podły charakter już w tak młodym wieku... Kto ją wychował!?!?!

 • Gość: Izka

  Oceniono 10 razy 2

  To Magda! Była z nią na odcinku światecznym. Bardzo fajna normalna sympatyczna dziewczyna.

 • Gość: Justyna

  Oceniono 2 razy 0

  Tez mnie zastanawia/zna typaa parę dni a juz mu w d....ćwierci o dzieciach ,cos mi się wydaje ze podobał jej się majątek tego kawalera!

 • Gość: Anna

  Oceniono 21 razy -1

  Marlena przy Dianie wyglądała jak służąca lub oboga krewna, wszystkie dziewczyny ładnie ubrane, u malowane a ta w dresowe starej sukience przykrotkiej, zero klasy łaska ma, nie starczyło jej pary? A tak się idwalila na pierwsze spotkanie a tu zonk hahahaha:))))

 • Gość: Fredddka

  Oceniono 8 razy -4

  W takim młodym wieku być taką wyrachowaną i perfidną żmiją, wyrazy współczucia dla tego "nowego" o ile jest, bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX