Nagrano świąteczny odcinek "Rolnika...". Wiemy, czy związki Jakuba i Ani oraz Adriana i Ilony przetrwały. Ich gesty nie kłamią

Nagrano już świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Do sieci trafiły zdjęcia, dzięki którym wiemy, czy Adrianowi i Ilonie oraz Jakubowi i Ani się udało.

W niedzielę wyemitowano finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Okazało się, że w programie zrodziły się dwie pary: Adrian i Ilona oraz Jakub i Ania. Wszyscy mieli nadzieję, że uda im się stworzyć szczęśliwy związek. Jak się okazuje, obie pary przetrwały do tej pory.

"Rolnik szuka żony". Kto jest do tej pory razem?

Na nagraniach świątecznego odcinka zjawiło się czterech rolników, którzy zgłosili się do 6. edycji programu. Na zdjęciach nie widzimy Waldemara, co może świadczyć, że nie pojawił się na planie. Za to zjawili się Sławomir i Seweryn, którym nie udało się z wybrankami z programu: Martą i Marleną.

Marlena zarzuciła Sewerynowi, że kazał jej kłamać na wizji. Sprawę skomentowała Marta Manowska:

Zobacz wideo

Nie zabrakło oczywiście Jakuba i Adriana. Obu towarzyszyły ich wybranki - Ania i Ilona. Musimy przyznać, że obie promieniały. Ania przytulała się do ukochanego i radośnie się uśmiechała. Miała na sobie garnitur w szarą kratę oraz czarny top. Zmieniła także fryzurę i teraz ma grzywkę. Ilona postawiła za to na czerwień i ubrała długą suknię. Także ona i jej ukochany rolnik nie szczędzili sobie czułości.

Myślicie, że mają szanse stanąć na ślubnym kobiercu?

AW

Więcej o: