Kandydatka Seweryna z "Rolnika..." nie pojawiła się w finale, bo spodziewa się dziecka! Opowiedziała o swojej nowej miłości

W niedzielę wyemitowano finał 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Nie pojawiła się na nim Joanna, która walczyła o serce Seweryna. Okazuje się, że kobieta spotkała po udziale w show miłość i spodziewa się dziecka.

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiegła końca. Okazało się, że dwóm parom się udało i do tej pory są razem. Jakub i Ania oraz Adrian i Ilona dali sobie szansę. Nie udało się za to Sewerynowi i Marlenie, którzy byli sobą bardzo zafascynowani. Także Marta i Sławomir szybko się rozstali.

Marta Manowska szczerze o zachowaniu Marleny:

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Kandydatka Seweryna jest w ciąży

Bez wątpienia to właśnie Sławomir był uczestnikiem, który wzbudzał najwięcej emocji wśród widzów. Do swojego domu zaprosił Marlenę, Dianę oraz Joannę. Ta pierwsza była jego faworytką, dlatego podziękował za udział w programie Asi, z którą nie złapał kontaktu. Później Diana podjęła decyzję o odejściu po tym, jak nakryła rolnika na kłamstwie. Przeczytacie o tym TUTAJ.

W finałowym odcinku zabrakło jednak Joanny, która nagrała krótki film, w którym zdradziła powód swojej nieobecności. Okazuje się, że kobieta spotkała miłość i spodziewa się dziecka:

Nie mogłam przyjechać dlatego, że jestem w 12. tygodniu ciąży. Poznałam Sebastiana, z którym jestem zaręczona - zdradziła szczęśliwa.

To kolejna osoba, która nie znalazła miłości w programie, ale dzięki udziałowi w nim poznała kogoś. Taką sytuację miał m.in. Paweł Szakiewicz z 1. edycji, który związał się ze swoją sąsiadką. Niedawno powitali na świecie drugie wspólne dziecko - córkę Tosię.

Serdecznie gratulujemy!

AW