"Rolnik szuka żony". Diana zarzuciła Sewerynowi, że pisał z Marleną na portalach. Kłamał prosto w oczy. Jej decyzja mogła być tylko jedna

Za nami kolejny odcinek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie nie mogli narzekać na brak emocji. Diana zdecydowała się opuścić program po tym, jak nakryła Seweryna na kłamstwie.
Zobacz wideo

Szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" rozkręca się. Niektórzy rolnicy mają już wybrane swoje faworytki, inni jeszcze się zastanawiają. W najkorzystniejszej sytuacji jest Jakub, który już wie, że chce zbudować związek z Anną i w poprzednim odcinku podziękował Ewie. Także Seweryn poczuł, że nie wyjdzie mu z Joanną i podziękował jej za udział w programie. Przeczytacie o tym TUTAJ.

"Rolnik szuka żony". Seweryn okłamał Dianę

Seweryn, którego faworytką od początku była Marlena, zaprosił na randkę Dianę. Przed wyjazdem na spotkanie kobieta podzieliła się swoimi wątpliwościami:

Ma cechy faceta, które chciałabym widzieć u swojego męża. Ale po tym, co widzę, że spędza z Marleną tyle czasu, gdy słyszę ich rozmowy, to zastanawiam się, czy Seweryn jest szczerym facetem. A ja byłam tyle razy oszukiwana, że nie chcę kolejny raz - wyznała.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen z TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Gdy byli sami, poddała w wątpliwość szczerość Seweryna. Zaczęła się go dopytywać, czy przypadkiem nie pisał z jedną ze swoich kandydatek na innych portalach społecznościowych.

Pisanie przez inne portale jest nie w porządku - mówiła do niego.
Nie wiem - kręcił Seweryn.
Miałeś sytuacje, kiedy musiałeś kłamać?  - dopytywała, a rolnik udawał, że nie wie, o co jej chodzi.
Potrafisz tak patrzeć na kogoś i kłamać? - drążyła.

Gdy rolnik zapewniał ją, że jest szczery i nie zdarza mu się okłamywać innych, powiedziała, o co jej chodzi:

Bo wiem inne rzeczy, które gdzieś tam do mnie doszły. Jesteś u mnie skreślony jako mężczyzna - poinformowała zdziwionego rolnika.

Okazało się jednak, że Diana nie myliła się co do Seweryna i miała prawdziwe informacje. Dowiedziała się tego od Marleny, która jej to wyznała w tajemnicy dzień wcześniej:

Marlena pisała do mnie na portalu po wizytach w pałacu - przyznał się przed kamerą.
Głupio wyszło, powinienem jej powiedzieć. Nie wiem, czy to kamery, czy co - kajał się później.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Screen TVP1/ 'Rolnik szuka żony'

Diana poczuła się oszukana i zdecydowała się opuścić program. Na koniec oceniła szanse Seweryna i Marleny. Uznała, że 22-latka jest zbyt niedojrzała, a rolnik się nią zauroczył. Mimo to życzy im szczęścia.

Jak oceniacie zachowanie Diany? A jak Seweryna?

AW