Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" zdradzili imię córki. Jest naprawdę piękne, choć rzadko spotykane

Anna Bardowska nagrała nowy filmik z synem i zdradziła imię córki. Symbolizuje ono kobietę o dobrym sercu, wrażliwą i z niebywałym powodzeniem u mężczyzn.

Anny Bardowskiej i Grzegorza Bardowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najpopularniejszych par, którą połączył program „Rolnik szuka żony”. Minęło już kilka lat od udziału, a oni nadal są razem i pielęgnują swoją miłość. Właśnie oczekują przyjścia na świat córki, której imię zdradzili na Instagramie. 

Anna Bardowska zdradziła imię dla córki

Aktywna na Instagramie przyszła mama nagrała filmik, na którym jej syn opisuje rodzinną fotografię. Wiemy, że jest na niej „mama”, „tata”, on i?

Jak będzie nazywał się dzidziuś? - spytała chłopca Anna. 
Liwia - zdradził. 

Trzeba przyznać, że to dość nietypowe imię. Niemniej jednak bardzo piękne. Tego samego zdania są internauci.

Piękne imię, gratulujemy Anka! 
Mnie również bardzo podoba się to imię. Pozdrawiam!
Imię najpiękniejsze!

Imię Liwia opisuje kobietę:

Uduchowioną, pomocną, lojalną i wrażliwą. Jednocześnie jest bardzo inteligentna, szybko się uczy i ma doskonałą pamięć. Poznając nowych ludzi jest raczej ostrożna i potrzebuje sporo czasu, by całkowicie się przed kimś otworzyć. Jest jednak wesoła oraz towarzyska i uwielbia spędzać czas ze swoimi najbliższymi - czytamy na stronie internetowej "Znaczenie imion".

Nie pozostaje nam więc teraz nic innego, jak tylko życzyć Annie dużo zdrowia, siły i szczęśliwego rozwiązania. Czekamy na Liwię! 

CW

Więcej o:
Komentarze (227)
Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" zdradzili imię córki
Zaloguj się
 • Gość: Też matka

  Oceniono 37 razy 21

  Jak ludzie moga robić news z imienia własnego dziecka? Jak można pisać to na instagramie? Jak można? Żyjemy w strasznych czasach. Wszyscy insta- rodzice powinni sie zająć sobą i przestać wystawiać dzieci do Internetu! Oby zakazali tego prawnie to sie poplacza.

 • Gość: Gostek

  Oceniono 36 razy 12

  Chyba dlugo mysleli jak zaskoczyc gawiedz... i odjeli litere O z imienia Oliwia 😉

 • to-nie-un

  Oceniono 15 razy 11

  Intymność sprzedana w sieci . To żenujące i dla mnie całkowicie niezrozumiałe ...

 • Gość: Doda

  Oceniono 27 razy 11

  Ani ladnie ani brzydko. Oni tez zwyczajni. To po co pisac o przecietnych ludziach ze wsi. Moja sasiadka nazwala corke Liliana tak dla wiadomosci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX