Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła już płeć dziecka. Wiemy też, kiedy urodzi

Ania Bardowska i jej mąż Grzegorz spodziewają się drugiego dziecka. Teraz uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, jakiej płci jest jej dziecko oraz... kiedy się urodzi.

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski niedawno poinformowali, że szykują się na narodziny swojego drugiego dziecka. Od tej pory Ania zdradza coraz więcej szczegółów postępującej ciąży. Tym razem przemyciła na najnowszym nagraniu informację, jakiej płci będzie jej dziecko i kiedy się urodzi.

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska zdradziła płeć dziecka

Ania Bardowska w ostatnim nagraniu na swoim kanale na YouTubie dyskretnie przemyciła informację, jakiej płci będzie jej dziecko. Pomiędzy opowieściami o przygotowywaniu dżemów i obiadu dowiedzieliśmy się, że spodziewa się... córki. Oznacza to, że niebawem Jaś doczeka się siostrzyczki.

Za jednym zamachem uważni widzowie poznali i płeć i... termin porodu. Okazuje się, że Ania Bardowska ma termin porodu wyznaczony na listopad - czyli jeszcze sporo czasu przed nią.

Kurcze, nic od rana prawie nie zrobiłam, obiad naszykowałam, jakieś 2-3 prania, a się czuję, jakbym przebiegła maraton. Jak my dziewczynko moja dotrwamy do listopada? - spytała.
 

Na nagraniu Ania Bardowska jest już w dość zaawansowanej ciąży (wszak jest to niemalże 6. miesiąc!).

Ania i Grzesiek są jedną z kilku par, które po programie "Rolnik szuka żony" wciąż są w związku. Kto jeszcze "przetrwał"?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (154)
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła płeć dziecka. Wiemy też, kiedy urodzi
Zaloguj się
 • Gość: Basia

  Oceniono 7 razy 7

  Napiszcie o Adamie bohaterze 4 edycji który był tylko w odcinku zero, miał pożar wszystko stracił jest zbiórka utworzona dla niego, napiszcie o tym podajcie konta, niech jak najwiecej ludzi to przeczyta

 • Gość: beti beti

  Oceniono 5 razy 5

  Ratujmy Zwierzaki.pI sms AZYL 75480 POMÓŻMY PSIAKOM OCALIĆ DOM!!!!

 • Gość: Ola

  Oceniono 6 razy 4

  Oby zdrowe było! Płeć nieważna

 • Gość: Masakra

  Oceniono 7 razy 3

  Wyskakują juz z lodówki z tą ciąża

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Chyba jednak 5 miesiac, jak wy tam plotku z matematyką na bakier trochę

 • Gość: Ania

  Oceniono 4 razy 2

  Najlepszego Aniu oby oby zlecialo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX