Marlena z "Rolnika..." przeżywa ciężkie chwile. Jej mama walczy ze śmiertelną chorobą. Dziewczyna po raz pierwszy opowiedziała o tym

Marlena jest jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno wyszło na jaw, że kobieta ma trudną sytuację rodzinną. Teraz o tym opowiedziała.
Zobacz wideo

Marlena w programie "Rolnik szuka żony" walczy o serce Seweryna. Choć ma dopiero 22 lata, to poważnie myśli o życiu i głośno mówi o tym, że chce mieć piątkę dzieci. Nie ukrywa jednak, że jest świadoma swojej urody i tego, jakie wrażenie zrobiła na rolniku. Przez to spadł na nią w sieci hejt.

Zobacz też: Nowa edycja "Rolnik szuka żony" nie podoba się fanom. "Jakoś poprzednie edycje mi się lepiej oglądało". Wiemy, na czym polega problem

"Rolnik szuka żony". Marlena o chorobie swojej mamy

W obronie uczestniczki stanęli widzowie programu, którzy założyli na Facebooku grupę "Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony". Poinformowali na stronie, że 22-latka ma poważne problemy. Jej mama jest chora na raka, a ona pracuje m.in. na jej chemioterapię. Pojawiła się też informacja, że "dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku". Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

"Fakt" skontaktował się z kobietą. W rozmowie z nimi przyznała, że jej mama naprawdę jest ciężko chora od dwóch lat i potrzebuje opieki. Córka stara się o nią zadbać najlepiej, jak może:

Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuję jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże - wyznała w rozmowie z "Faktem".
 

Bez wątpienia po tym wyznaniu widzowie inaczej spojrzeli na Marlenę. Myślicie, że to właśnie ją wybierze Seweryn i pomoże jej w trudnych chwilach?

AW