Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" świętowali pierwsza rocznicę ślubu. Pokazali nieznane zdjęcie z uroczystości

Małgosia i Paweł z 4. edycji "Rolnik szuka żony", pochwalił się, że świętowali pierwszą, a więc papierową, rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazali urocze fotografie.

"Rolnik szuka żony" połączył kilka par. Jednymi ze szczęśliwców byli Małgosia i Paweł, którzy poznali się w 4. sezonie show. Zakochani po emisji programu wzięli ślub, a niedługo później zostali rodzicami małego Ryszarda. Teraz rolniczka pochwaliła się, że razem z ukochanym świętowała pierwszą rocznicę ślubu. 

"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł już rok po ślubie

Chciałoby się powiedzieć, że czas szybko leci. Niewiele ponad rok temu - bo 28 września 2018 roku - Małgosia i Paweł Borysewiczowie stanęli na ślubnym kobiercu i w obecności rodziny i przyjaciół wyznali sobie miłość. Zakochani chętnie dzielili się wówczas z fanami zdjęciami z uroczystości. Okazuje się jednak, że nie pokazali wszystkich fotografii. Teraz, z okazji pierwszej rocznicy ślubu, piękna rolniczka pochwaliła się na Instagramie tymi dotąd niepublikowanymi. 

Rok! - podpisała lakonicznie zdjęcia. 
 

Fani komentują

Pod uroczymi fotografiami, na których Małgosia i Paweł pozują w ślubnych kreacjach, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Z znakomitej większości były to życzenia. Nie zabrakło jednak też komplementów. 

Życzę kolejnych lat razem! Dziedzic już jest, to może i księżniczka będzie.
Byliście sobie pisani. Do ostatniego odcinka „Rolnika...” trzymałam kciuki za Was.
Gratulacje i życzenia kolejnych pięknych rocznic - pisali. 

I my dołączamy się do tych życzeń. 

Zobaczcie, kto jeszcze znalazł miłość dzięki programowi "Rolnik szuka żony". 

Zobacz wideo

AG 

Więcej o: