"Rolnik szuka żony". Kuba i Ania stworzyli udany związek. Myślą już o ślubie? "Wygrałem milion"

W finałowym odcinku szóstej edycji "Rolnik szuka żony" okazało się, że Ania i Kuba są razem. Parze udało się odnaleźć miłość dzięki programowi.

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, którym uczestnikom udało się odnaleźć miłość. W tym szczęśliwym gronie znalazł się Kuba, który zakochał się w Ani, swojej jedynej kandydatce. 

Kuba i Ania są razem

Kubie z "Rolnik szuka żony" udało się odnaleźć uczucie u boku Ani. Jego wybranka ma syna Jasia z poprzedniej relacji, ale na szczęście okazało się, że rolnik doskonale się z nim dogadał. Kuba podziękował Jasiowi, że to właśnie on namówił swoją mamę do udziału w show. Syn uczestniczki odpowiedział mu:

Ja tylko chciałem, żeby była szczęśliwa.

Kuba przyznał otwarcie, że bez Jasia i Ani jego życie byłoby smutne i nudne. Ania z kolei zdradziła, że jej życie niewiele się zmieniło, za to Kubie doszły nowe obowiązki. Ona jednak do niczego go nie zmusza. Czy teraz para planuje ślub?

Trzy miesiące się znamy, tak że tutaj jeżeli ktoś będzie rozczarowany, że jeszcze nie ma daty ślubu, to nie może mieć do nas pretensji. Ale oczywiście plany są - powiedział Kuba.

Co ciekawe, na razie Ania nie wyznała rolnikowi miłości. On za to już to zrobił.

W pewnych okolicznościach mi się wyrwało i powiedziałem, że ją kocham. Byłem w "wylewnym nastroju" - powiedział. 

Ania nie ukrywa, że i ona coś już czuje do Kuby, ale ciężko na razie wyrazić jej to słowami.

Jest dla mnie bardzo ważną osobą, zależy mi na nim i chciałabym, żeby był szczęśliwy ze mną. (...) Podeszłam do tego pod tym kątem, że chciałabym mieć koło siebie mężczyznę, którego koleżanki mi będą zazdrościły, ale powiedzą mi "słuchaj, fajnego masz tego Kubę, bo tak dba o was, szanuje cię i jest super" i tak jest. Tak że można pokochać osobę za to kim jest i jaka jest - powiedziała Ania. 

Kuba jest bardzo zakochany.

Wygrałem milion, a ten milion będzie jeszcze procentować przez całe moje życie i Ani - powiedział. 

Gratulujemy!

KM

Te pary z "Rolnik szuka żony" też przetrwały próbę czasu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (36)
"Rolnik szuka żony" finał. Kuba i Ania stworzyli udany związek. Myślą już o ślubie? "Wygrałem milion"
Zaloguj się
 • Gość: Realistka

  Oceniono 9 razy 9

  Najlepsza Ilona i Adrian, pasują do Siebie jak dwie krople wody. Widać że Ilona inteligentna, opanowana i wartościowa więc Adrian dokonał dobrego wyboru,bo on też fajny facet. Życzę im wszystkiego najlepszego 🍀🍀🍀

 • B P

  Oceniono 11 razy 7

  A niech im się wiedzie, każdy zasługuje na miłość i dobre życie.

 • Gość: Doris

  Oceniono 12 razy 6

  Gratulacje!!! Od początku bardzo Wam dopinguję. POZDRAWIAM

 • Gość: Ala

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo fajna para.Ania jeszcze taka trochę jakby do końca nie wierzyła ze spotkała wartościowego mężczyznę. Fajnego i mądrego. Aniu będziesz z nim szczęśliwa napewno.Okazuje mu troszkę więcej uczucia bo on zasługuje na to.Życzę dużo miłości wygladacie razem pięknie.

 • Gość: Maria

  Oceniono 3 razy 3

  Dużo szczęścia było miło was oglądać słuchać dwoje mądrych na poziomie ludzi dużo radości. Ilona i Adrian fantastyczna para mam nadzieję że będziecie zawsze razem szczęścia. 😍😍

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Czy związek udany, czas dopiero pokazuje.

 • Gość: Dżem

  Oceniono 4 razy 2

  Kuba to bardzo inteligentny,ciepły,wrażliwy człowiek. Myślę,że Ania też bardzo go pokocha. Dla samotnej matki partner,który pokocha jej dziecko,staje się jakby z automatu,tym jedynym. Mój syn miał 10 lat,gdy wyszłam za mąż za człowieka,który nie jest jego biologicznym ojcem.Dziś jesteśmy 34 lata po ślubie,a syn nigdy nie powiedział złego słowa na mojego męża. Pierwszym pytaniem po ślubie było pytanie syna czy już mogę mówić do pana tato?

 • Gość: Przemek

  Oceniono 3 razy 1

  Marlenka najlepsza oskarża Seweryna i udaje że wielce jest skrzywdzona a potem sama się przyznała że jakiś gościu do niej pisał już po pierwszym czy drugim odcinku Chciała sobie dzięki TV nastukać adoratorów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX