"Rolnik szuka żony". Kuba i Ania stworzyli udany związek. Myślą już o ślubie? "Wygrałem milion"

W finałowym odcinku szóstej edycji "Rolnik szuka żony" okazało się, że Ania i Kuba są razem. Parze udało się odnaleźć miłość dzięki programowi.

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, którym uczestnikom udało się odnaleźć miłość. W tym szczęśliwym gronie znalazł się Kuba, który zakochał się w Ani, swojej jedynej kandydatce. 

Kuba i Ania są razem

Kubie z "Rolnik szuka żony" udało się odnaleźć uczucie u boku Ani. Jego wybranka ma syna Jasia z poprzedniej relacji, ale na szczęście okazało się, że rolnik doskonale się z nim dogadał. Kuba podziękował Jasiowi, że to właśnie on namówił swoją mamę do udziału w show. Syn uczestniczki odpowiedział mu:

Ja tylko chciałem, żeby była szczęśliwa.

Kuba przyznał otwarcie, że bez Jasia i Ani jego życie byłoby smutne i nudne. Ania z kolei zdradziła, że jej życie niewiele się zmieniło, za to Kubie doszły nowe obowiązki. Ona jednak do niczego go nie zmusza. Czy teraz para planuje ślub?

Trzy miesiące się znamy, tak że tutaj jeżeli ktoś będzie rozczarowany, że jeszcze nie ma daty ślubu, to nie może mieć do nas pretensji. Ale oczywiście plany są - powiedział Kuba.

Co ciekawe, na razie Ania nie wyznała rolnikowi miłości. On za to już to zrobił.

W pewnych okolicznościach mi się wyrwało i powiedziałem, że ją kocham. Byłem w "wylewnym nastroju" - powiedział. 

Ania nie ukrywa, że i ona coś już czuje do Kuby, ale ciężko na razie wyrazić jej to słowami.

Jest dla mnie bardzo ważną osobą, zależy mi na nim i chciałabym, żeby był szczęśliwy ze mną. (...) Podeszłam do tego pod tym kątem, że chciałabym mieć koło siebie mężczyznę, którego koleżanki mi będą zazdrościły, ale powiedzą mi "słuchaj, fajnego masz tego Kubę, bo tak dba o was, szanuje cię i jest super" i tak jest. Tak że można pokochać osobę za to kim jest i jaka jest - powiedziała Ania. 

Kuba jest bardzo zakochany.

Wygrałem milion, a ten milion będzie jeszcze procentować przez całe moje życie i Ani - powiedział. 

Gratulujemy!

KM

Te pary z "Rolnik szuka żony" też przetrwały próbę czasu:

Zobacz wideo
Więcej o: