Sławomir i Marta z "Rolnik szuka żony" nie są już razem? Ona wyjechała do Anglii, a on... wrócił do byłej. Zaskakuje jednak coś innego!

Sławomir z show "Rolnik szuka żony" podobno rozstał się z Martą. Na jaw wyszło także, dlaczego rolnik w ogóle wziął udział w programie.

Związek Sławomira i Marty zakończył się jeszcze zanim na dobre się rozpoczął? Wiele na to wskazuje! Rolnik od początku swojego udziału w show nie mógł zdecydować się na żadną z kandydatek, a do swojego domu zaprosił aż trzy - Gosię, Natalię i Martę. Choć wydawało się, że to właśnie Natalia zagościła w sercu Sławomira, on jednak ostatecznie wybrał Martę. I to chyba był błąd.

Sławomir nie jest już z Martą?

W sieci pojawiły się doniesienia, że Sławomir rozstał się już z Martą, co dla wielu miłośników "Rolnik szuka żony" nie jest żadnym zaskoczeniem. Uważni widzowie zwrócili już bowiem uwagę na fakt, że Marta jest bardzo zdystansowana i nie pozwalała rolnikowi zbliżyć się do siebie. On natomiast miał sprawiać wrażenie, jakby chciał uciec z domu potencjalnych teściów w ostatnim odcinku. Mimo że w programie relacja uczestników wciąż trwa, a w kolejnym odcinku para wybierze się na wycieczkę, to jednak wygląda na to, że po wyłączeniu kamer Sławomir i Marta rozstali się.

Świadczą o tym przede wszystkim najnowsze komentarze internautów. Jeden z nich zdradził, że jego szwagier pracuje ze Sławomirem, więc ma wiadomości z jego życia niemal z pierwszej ręki, stąd wie o rozstaniu. Nie to jednak zaskakuje, a powód, dla którego rolnik w ogóle zdecydował się na udział w show!

Mój szwagier z nim pracuje, a koleżanka mieszka niedaleko. Sławek zgłosił się do programu, żeby zrobić na złość narzeczonej, która zostawiła go przed ślubem dla innego. Na chwilę obecną znowu są razem - napisał.

Internauta wie także, jak potoczyły się losy Marty - dziewczyna podobno zdecydowała się w końcu na wyjazd do Anglii, o czym wspominała w programie wiele razy.

Niedługo z pewnością się przekonamy, czy faktycznie relacja Marty i Sławomira nie przetrwała próby czasu.

KM

Sławomir i Marta nie znaleźli miłości w programie "Rolnik szuka żony" w przeciwieństwie do tych par:

Zobacz wideo