Produkcja "Rolnik szuka żony" zapewnia, że w czasie kłótni Seweryna i Marleny nie padło "słowo na k" . Widzowie nie dowierzają

Kłótnia Marleny i Seweryna z "Rolnik szuka żony" odbiła się szerokim echem i ciągle wywołuje ogromne emocje. Teraz produkcja tłumaczy uczestnika.

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" przyciągnął tłumy widzów przed telewizory. Okazuje się, że oglądało go aż 4,2 miliona osób, a internauci są przekonani, że gdyby nie ostra awantura Marleny i Seweryna to nie byłoby mowy o tak wysokich słupkach oglądalności. Fakt, można być pewnym, że ta kłótnia przejdzie do historii.

Przypomnijmy, że Marlena i Seweryn zaczęli wyzywać się na wizji:

Bardzo dużo pijesz. To mi przeszkadzało. Jesteś oszustem. Bawiłeś się moimi uczuciami. Jesteś jak gimbus - krzyczała kobieta.
Miałam dużo du**ów w życiu, ale takiego ch**a jeszcze nie - dodała.
Ja też nie miałem takiej ku**y - wypalił Seweryn.

Teraz jednak produkcja "Rolnika" zapewnia, że w programie nie padło "słowo na k".

Produkcja tłumaczy się, a widzowie nie dowierzają

Na oficjalnym fanpage'u "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawiło się wyjaśnienie, że Seweryn nie użył wulgaryzmu w stosunku do Marleny.

Kochani! Nie da się ukryć, że niedzielny odcinek wzbudził sporo emocji. Wiedzeni kronikarską uczciwością chcieliśmy jednak zaznaczyć że w rozmowie z Marleną Seweryn - wbrew temu co mogliście przeczytać - nie użył powszechnie znanego słowa na "k" - czytamy.

Widzowie nie mają jednak wątpliwości. Zwracają uwagę, że żadne inne słowo nie zostałoby ocenzurowane.

Oczywiście, że powiedział. Mam nagrany ten odcinek i słychać wyraźnie!
To dlaczego to słowo było ocenzurowane dźwiękiem?
Jak to nie użył? Oczywiście, że użył! A waszym zdaniem, jakie to było słowo - komentują widzowie.

Niektórzy sądzą jednak, że Seweryn być może faktycznie nie użył "słowa na k", ale i tak obraził Marlenę innym wyrażeniem "na s". Nie zmienia to jednak faktu, że tego w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było. Myślicie, że uczestnik poniesie jakiekolwiek konsekwencje swojego zachowania?

KM

Ze związku Seweryna i Marleny nic już raczej nie będzie, ale tym rolnikom udało się znaleźć miłość dzięki show: 

Zobacz wideo