"Rolnik szuka żony". Spotkanie Seweryna i Marleny było gorące. Polały się łzy i padły ostre słowa. "Chciał, żebym kłamała"

Wszyscy miłośnicy programu "Rolnik szuka żony" z pewnością nie mogli się doczekać spotkania Seweryna i Marleny w finałowym odcinku. Było gorąco!

Za nami finał szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Bez wątpienia parą, która budziła największe emocje, byli Seweryn i Marlena. To właśnie oni zasłynęli najostrzejszą kłótnią w programie i z pewnością przejdą do historii. Nie zabrakło wtedy bowiem łez i wulgarnych wyzwisk. A jak wyglądało ich spotkanie w finale? Czy podobnie? 

Seweryn i Marlena w finale "Rolnik szuka żony" ujawnili całą prawdę

W finałowym odcinku "Rolnika" na spotkanie z Sewerynem zjawiły się tylko Diana i Marlena. Okazało się, że Asia, trzecia kandydatka rolnika, jest w 12. tygodniu ciąży i zaręczyła się z Sebastianem. 

Diana uznała, że pożegnanie z Sewerynem wypadło pozytywnie i nie miała do niego żadnego żalu. Inaczej było w przypadku Marleny. To właśnie ona czuła się pokrzywdzona. Rolnik narobił jej nadziei, a potem brutalnie odrzucił jej uczucia. Ich kłótnia była naprawdę ostra, padły w niej nawet wulgarne słowa.

Ja najbardziej liczę od Seweryna na słowo przepraszam - powiedziała Marlena w finale. - Ja bym wolała, żeby najpierw to padło z twoich ust. Za te wszystkie obelgi, które dostałam.

Rolnik zdecydował się przeprosić Marlenę.

Przepraszam nie powinno tak być. Nie powiniem tak wulgarnie do kobiety się odzywać - powiedział Seweryn.

Potem było goręcej. Marlena popłakała się na wizji i ujawniła, że Seweryn chciał, żeby kłamała w sprawie SMS-ów i intymnych chwil między nimi.

Seweryn chciał, żebym kłamała, że to, co pisaliśmy, to żadnej chemii między nami nie było - powiedziała Marlena, płacząc.
Faktycznie tak było, jak Marlena mówi, w pewnym momencie się pogubiłem - przyznał Seweryn.
 To nie było tak, że to była jedna sytuacja. Jedna po drugiej - dodała Marlena.

Marlena podkreśliła, że nie ma co za przepraszać rolnika. Na koniec okazało się, że zarówno Seweryn, jak i Marlena znaleźli miłość.

Wieczorem kolacja z chłopakiem. Napisał do mnie po pierwszym lub drugim odcinku. Jest kochany i bardzo się o mnie troszczy - powiedziała Marlena.

 Seweryn też jest zakochany! Pokazał nawet zdjęcie swojej wybranki.

Seweryn i jego nowa dziewczynaSeweryn i jego nowa dziewczyna Rolnik szuka żony

 Ciepła, kochająca, wyrozumiała. Zamieszkała ze mną - powiedział.

 Rolnik podkreślił też, że dzięki swojej dziewczynie jest teraz lepszym człowiekiem. Myślicie, że uda mu się utrzymać tę relację?

KM

Te pary z "Rolnik szuka żony" znalazły miłość:

Zobacz wideo
Więcej o: