"Rolnik szuka żony". Adrian i Ilona też odnaleźli miłość dzięki programowi. W finałowym odcinku nie ukrywali swojego uczucia i okazywali sobie sporo czułości

Adrian i Ilona to druga para szóstej edycji "Rolnik szuka żony", której udało się znaleźć miłość. W finałowym odcinku okazywali sobie sporo czułości.

W szóstym sezonie "Rolnik szuka żony" uczestnikiem był również skromny Adrian, który wybierał między trzema kandydatkami - Wiolą, Agatą i Iloną. Chłopak do końca nie mógł się zdecydować i nie chciał skrzywdzić żadnej kobiety. W końcu okazało się, że miłość odnalazł u boku Ilony.

 Adrian i Ilona są razem

O związku Adriana i Ilony mówi się już od jakiegoś czasu. Internauci zauważyli bowiem, że para publikuje wspólne zdjęcia w sieci. I rzeczywiście, finałowy odcinek potwierdził te domysły. Adrian i Ilona naprawdę są parą, choć przyznali zgodnie:

 Początki mieliśmy bardzo trudne.

Był moment w programie, że Ilona chciała już wyjechać. Jednak gdy zgasły kamery, okazało się, że sporo ją łączy z Adrianem.

Okazało się, że Adrian jest bardzo ciekawy tego, co robię i też się w to wkręcił. Sam kupił sobie konia - powiedziała Ilona.

 Teraz para szykuje się do wspólnych świąt i sylwestra. Czy razem spędzą te dni?

Na chwilę obecną tak, ale mi chodzi o to, czy nie będzie logistycznych przeszkód. O świętach jeszcze nie rozmawialiśmy tak dokładnie - powiedział Adrian.

Ilona nie ukrywa:

 To jest ktoś, na kogo ja czekałam tyle czasu.

 Adrian mówi już o uczuciu:

 Można to już nazwać miłością.

Faktycznie. W finałowym odcinku widać było łączącę Ilonę i Adriana uczucie. Para siedziała przytulona do siebie, często się dotykała. Zakochani chętnie okazywali sobie sporo czułości. Gratulujemy!

KM

Te pary też znalazły miłość dzięki show "Rolnik szuka żony":

Zobacz wideo
Więcej o: