"Rolnik szuka żony". Agata morsowała w Święto Niepodległości. "Było zaje***cie"

Agata z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Zdjęła okulary i zaczęła się mocniej malować. Teraz natomiast pochwaliła się odważnym zdjęciem.

Agata Rusak wystąpiła w piątej edycji "Rolnik szuka żony". Zabiegała tam o względy Łukasza. Byli doskonale zapowiadającą się parą - Agata spodobała się Łukaszowi od pierwszego wejrzenia. Zaręczyli się, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. W programie Agata kojarzona była z naturalnością i skromnością, a także z okularami i grzywką. Od tego czasu Agata przeszła metamorfozę. Zapuściła włosy i zaczęła się mocniej malować, a na Instagram zaczęła wstawiać zdjęcia w krwistoczerwonej szmince. Co więcej wstąpiła do Wojsk Obrony Terytorialnej, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych pozując w mundurze.

Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony'Agata z "Rolnika" nie potwierdziła rozstania z Łukaszem, ale po tym, co zrobiła nie mamy już wątpliwości. Ten gest wyraża wszystko

Zobacz wideo

Agata Rusak morsuje w Święto Niepodległości

Agata po raz pierwszy opublikowała w mediach zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Okazuje się, że była uczestniczka "Rolnik szuka żony" spróbowała swoich sił w morsowaniu. 

Pierwszy raz w tym sezonie! Było zaje***cie. Pomimo, że trzeba było ruszyć tyłek spod kocyka, to warto wyjść ze strefy komfortu, żeby zadbać o siebie, a także dostarczyć sobie niezwykłych doznań. 11 listopada - 11 minut, a zamiast flagi - biało czerwona wstążka (lepiej tak niż nijak) - napisała w poście.
 

Pod zdjęciem internauci nie kryją swojego zachwytu.

Przepiękna kobieta, naturalne piękno.
Ślicznie wyglądasz - piszą w komentarzach.

Inni komentują, że aż czują chłód bijący od wody. 

Przypominamy, że ostatnio Agata sfotografowała się z Janem z piątej edycji "Rolnik szuka żony", a także ze Zbigniewem z tego samego programu. Fani spekulują, że mogą planować razem jakiś projekt. 

Rolnik szuka żonyAgata z "Rolnik szuka żony" odżyła po rozstaniu z Łukaszem

Więcej o: