"Rolnik szuka żony". Fani pewni - Paweł i Marta są parą. Wszystko zdradził jeden szczegół

"Rolnik szuka żony". Internauci twierdzą, że miłosna relacja Pawła i Marty z siódmej edycji przetrwała po zakończeniu zdjęć do programu. Dowodem ma być zdjęcie, które uczestniczka wstawiła na Instagram. Wystarczy spojrzeć na... ścianę.

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów TVP1. Siódma edycja show już dostarczyła widzom sporo emocji, a wszystko przez liczne konflikty, które uchwyciła kamera. W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Martyna zerwała z Dawidem, zaś Magda kolejny raz utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że żaden z kandydatów jej nie pasuje. Wygląda jednak na to, że niektórzy uczestnicy zdołali jednak odnaleźć w telewizyjnym formacie swoje drugie połówki, a ich związki przetrwały po zakończeniu zdjęć show - przynajmniej tak twierdzą internauci.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Dawid wpadł w rozpacz na oczach widzów. Fani krytykują produkcję

W siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" wzięli udział Paweł Bodzianny i Marta Paszkin. Między uczestnikami zaiskrzyło, choć mężczyzna początkowo nie okazywał Marcie zainteresowania. Zniecierpliwiona uczestniczka nieoczekiwanie przyznała, że wraca do domu. Była rozczarowana zachowaniem Pawła i jego żartami. Rolnik obwieścił wcześniej, że nie ma w planach randki z Martą, a swoim żartem zasugerował, że kobieta ma opuścić program.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Mateusz flirtuje z kandydatką Dawida. Ta przy okazji wbiła szpilę rolnikowi, o którego walczyła

"Rolnik szuka żony". Paweł i Marta są parą? Wszystko zdradziła ściana w domu Pawła

Okazuje się jednak, że relacja Pawła i Marty przetrwała, pomimo zawirowań w programie. Internauci odkryli niedawno, że rolnik zabrał ją na wesele brata, które odbyło się pod koniec sierpnia tego roku, a wiec długo po zakończeniu zdjęć do siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ostateczny dowód na to, że Paweł i Marta są razem, przedstawiła jedna z internautek. Najnowsze zdjęcie Marty, które udostępniła na Instagramie, miało zostać wykonane w domu Pawła. Zdaniem fanów formatu "Rolnik szuka żony", na zdjęciu widać ścianę (!) domu Bodziannego:

Rozwikłałam zagadkę! Marta jest z Pawłem. Zgadza się tło zdjęcia z Instagrama u Marty z tłem pokoju w programie w domu Pawła. Zdjęcie Marty pojawiło się pięć godzin temu więc... mamy happy happy end - napisała w komentarzu jedna z internautek.
 

Uważacie, że ściana to wystarczający dowód na potwierdzenie plotek, że Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" są parą?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony" odnotował rekordową oglądalność, jednak jest to szokujące. "Ta liczba jest zawyżona, nudą wieje w tym sezonie"