"Rolnik szuka żony". Dawid jeszcze jakiś czas temu wyglądał zupełnie inaczej. Niektórzy jednak uważają, że wtedy było lepiej

"Rolnik szuka żony". Dawid z siódmej edycji jest bardzo aktywny na Instagramie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak się zmienił na przestrzeni ostatnich lat.

Widzowie aktualnie mogą śledzić losy bohaterów siódmej już edycji programu "Rolnik szuka żony". Tym razem szczęścia poszukują Magda, Paweł, Maciej, Józef i Dawid. Wiele wskazuje na to, że dla minimum dwojga z nich udział w programie nie zakończy się happy endem. Najmniej ciekawie wygląda sytuacja u ostatniego rolnika.

Zobacz wideo Bardowscy budują dom

"Rolnik szuka żony". Dawid na starych zdjęciach

To właśnie z jego gospodarstwa wróciła do domu na własne życzenie jedna z kandydatek. Agnieszka uznała, że nie czuje nic do niego i to się nie zmieni. Jej decyzja mocno poruszyła Dawida, który nie potrafił powstrzymać łez. Udało mu się za to zatrzymać u siebie Magdę, która chciała iść w ślady koleżanki. Jednak po poważnej rozmowie postanowiła dać im szansę na bliższe poznanie.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Martyna zrezygnowała z blondu. Przyciemniła włosy i zrobiła grzywkę

Wiele wskazuje na to, że do domu wróci Martyna. Podczas randki wyznała mu, że jest zawiedziona jego zachowaniem i nie chce kontynuować udziału w show. Dawid miał im powiedzieć, że być  może żadnej z nich nie wybierze, co sprawiło, że Martyna się nieco podłamała. Po tej rozmowie rolnik wpadł w rozpacz na oczach widzów. Produkcja została ostro skrytykowana za pokazanie tak intymnych kadrów.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Dawid wpadł w rozpacz na oczach widzów. Fani krytykują produkcję

Choć wszystko wskazuje, że Dawid nie spotkał w programie miłości, to na brak zainteresowania nie może narzekać. Jest aktywny na Instagramie, a wiele kobiet zostawia na jego profilu komplementy pod adresem rolnika. Wśród adoratorek Dawida znalazła się także m.in. Jessica, która pojawiła się w piątej edycji show i walczyła o serce Krzysztofa. Rolnik bardzo dba o swój wizerunek - na randki ze swoimi kandydatkami pojawiał się w garniturze i eleganckich butach. Jego znakiem charakterystycznym jest zarost. Jednak jeszcze jakiś czas temu wyglądał zupełnie inaczej. Na zdjęciach sprzed kilku lat możemy zobaczyć, jak wygląda bez brody. Zdaniem wielu w takiej wersji jest o wiele przystojniejszy. A Wy jak uważacie?

Sprawdź produkty do pielęgnacji dla mężczyzn!