"Rolnik szuka żony". Maciej to posiadacz urokliwego sadu czereśniowego. Jak wyglądała jego droga do finału?

"Rolnik szuka żony". W tę niedzielę o 21:15 zostanie wyemitowany finałowy odcinek uwielbianego przez telewidzów show. W programie Magda, Józef, Paweł, Dawid i Maciej szukali swojej drugiej połowy. My przybliżamy historię właściciela sadu czereśniowego.

"Rolnik szuka żony" już od siedmiu edycji gromadzi widzów przed telewizorami, bijąc rekordy popularności. Każdy odcinek, w którym uczestnicy starają się znaleźć miłość swojego życia, przynosi wiele emocji. Przed nami równie emocjonujący finał odsłony, na który czekają wszyscy fani produkcji TVP. Już w tę niedzielę dowiemy się, jak potoczyły się losy Magdy, Józefa, Pawła, Dawida i Macieja. Zanim to jednak nastąpi, przypomnijmy historię jednego z uczestników. 

"Rolnik szuka żony". Maciej i jego czereśniowy sad

Maciej ma 31 lat, mieszka w województwie wielkopolskim i wraz z ojcem prowadzi 60-hektarowe gospodarstwo, które przechodzi z pokolenia na pokolenie. Oprócz posiadania sadu czereśniowego, kandydatkom zaimponował także fakt, iż mężczyzna kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Maciej jest ambitnym i pracowitym rolnikiem i preferuje aktywny wypoczynek. Prowadzi sportowy tryb życia, świetnie gotuje, ma dobre podejście do dzieci i jest otwarty. Gdzie więc haczyk? Jak się zwierzył, w jego życiu nie brakowało chętnych, jednak zwykle był to wybór między związkiem a gospodarstwem.

Zobacz wideo Rolnik szuka żony. Marta Manowska o rozstaniu Grześka i Doroty

W programie Maciej niejednokrotnie podkreślał, że pozostanie rolnikiem do końca życia, a kobieta, która zechce się z nim związać, będzie musiała to zaakceptować. Wśród kandydatek Maciej szukał partnerki wesołej, uśmiechniętej, z czystą kartą, najlepiej szczupłej brunetki. Rolnik wierzy w siłę uczucia  i w miłość od pierwszego wejrzenia. Przekonywał, że dla rodziny poświęciłby wiele, by zagwarantować poczucie bezpieczeństwa. 

 

"Rolnik szuka żony". Droga Macieja do finału

Maciek szybko został uznany za najprzystojniejszego z uczestników. Nic więc dziwnego, że nie brakowało kandydatek na jego ukochaną. Spośród wielu chętnych kobiet rolnik wyłonił swoje faworytki - Ewelinę, Monikę i Ilonę. 

Przypomnijmy, że Ewelina opuściła gospodarstwo Macieja zaraz po pierwszej randce. Wówczas rolnikowi pozostały dwie kandydatki, jednak to z Iloną uczestnik najlepiej się dogadywał. Gospodarstwo opuściła Monika i wydawać by się mogło, że Maciek i Ilona stworzą udany związek. Zwiastun finałowego odcinka wskazuje jednak na to, że choć przypadli sobie do gustu, nie mają przed sobą świetlanej przyszłości. W finale najpewniej zjawią się osobno.

Jak ostatecznie potoczyły się losy pary? Dowiemy się już w tę niedzielę o 21:15.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.