Meghan Markle i książę Harry nieprzypadkowo ogłosili ciążę w walentynki. Wybrali ten dzień ze względu na księżną Dianę

14 lutego Meghan Markle i książę Harry ogłosili światu, że spodziewają się drugiego dziecka. Para wybrała ten dzień nieprzypadkowo i nie chodzi jedynie o to, że walentynki to święto zakochanych. Ten dzień był szczególny także dla księżnej Diany.

Wczoraj dotarły do nas ekscytujące wieści. Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Para podzieliła się swoim szczęściem w specjalnym oświadczeniu dla prasy i przy okazji pokazała zdjęcie, na którym Markle ma już pokaźnych rozmiarów brzuch ciążowy. Okazuje się, że nieprzypadkowo potwierdzili krążące w mediach spekulacje akurat w walentynki.

Fryzjer Meghan Markle zdradził metodę, która pozwoli zachować piękne włosy zimąFryzjer Meghan Markle zdradził, jak zadbać o włosy zimą. To najlepszy sposób na piękny i zdrowy wygląd kosmyków

Meghan Markle i książę Harry nieprzypadkowo ogłosili ciążę w walentynki. To hołd dla księżnej Diany

Meghan Markle i książę Harry w ten sposób chcieli oddać hołd księżnej Dianie. Żona księcia Karola również w walentynki ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Kilka miesięcy po tamtym wydarzeniu, we wrześniu 1984 roku, na świat przyszedł książę Harry. Nawiązanie do Lady Di wychwycili także internauci na Twitterze:

Wzruszający hołd Sussexów, którzy ogłosili ekscytującą informację w walentynki. Dokładnie 37 lat temu księżna Diana powiedziała światu, że jest w ciąży z księciem Harrym – czytamy w jednym z tweetów, do których zostało dołączone zdjęcie gazety z informacją o ciąży księżnej.

Prawie cztery dekady temu pałac wydał oświadczenie, w którym zapowiedział przyjście na świat nowego członka rodziny królewskiej:

Zarówno książę Karol, jak i księżna Diana są zachwyceni tą wiadomością - podobnie jak królowa, książę Filip i wszyscy członkowie obu rodzin.

Podobny komunikat dla prasy pojawił się w przypadku ogłoszenia drugiej ciąży Meghan Markle. Internet obiegło też czarno-białe zdjęcie Meghan i księcia Harry'ego z ciążowej sesji:

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka - wyznali w oświadczeniu do prasy.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka

Pierwsze dziecko Sussexów, Archie, przyszło na świat w maju 2019 roku. Chłopiec już niedługo będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli – starszego brata.